Luxusní postele LUXURY SLEEPING

NAPSALI O NÁS


Již od roku 2008 Vám přinášíme kvalitní spánek od renomovaných výrobců těch pravých kontinentálních vysokých postelí. Byli jsme první a jediný multibrand showroom luxusních postelí u nás, a od samého počátku rozšiřujeme povědomí o zdravém spánku a dokonalém odpočinku, který dokáže poskytnout pouze postel vyrobena na zakázku z těch správných přírodních materiálů. Pouze zkušení mistři svého oboru proslulých značek se 100-letou historií Vám vyrobí postel či matraci splňující přesně Vaše individuální potřeby. A my Vám s výběrem díky našim dlouholetým zkušenostem dobře poradíme.

Zde uvádíme několik článků, které mohou být inspirativními i pro Vás.
 

dreamlife.cz - Vysoké polohovací postele Pullman si Vás získají svým komfortem

srpen 2012

Patří komfort mezi ty nejdůležitější priority, které od své postele nekompromisně očekáváte? Vysoké polohovací postele Pullman Vás rozhodně nezklamou. Stačí jedna noc a zamilujete si nekonečné pohodlí, které tyto jedinečné postele nabízejí.

Komfort nadevše
Vysoké luxusní postele Pullman Vás na první pohled upoutají svým neobyčejně krásným a elegantním vzhledem. Ovšem co je řadí mezi nejoblíbenější nábytek do ložnice, to je nekonečné pohodlí, které svým zákazníkům nabízejí. Vysoké neboli kontinentální spaní je zárukou nejen kvalitního spánku, ale také komfortního uléhání a vstávání, což si pochvalují především dříve narození majitelé těchto luxusních postelí.

Patentovaná unikátní technologie
Patentovaná unikátní technologie Inside Pocket Spring se zdvojenou taštičkovou pružinou garantuje dokonalý odpočinek. Skutečnost, že luxusní postele Pullman plně respektují heslo komfort nadevše, dokazuje mimo jiné možnost vybavení polohovacím systémem na dálkové ovládání. Nás nejvíce zaujala výsuvná podpora krční páteře, která zajistí tělu správnou polohu také vsedě.

Luxusním ložnicím vysoké postele sluší
Výrobce samozřejmě pamatuje na to, že postel představuje estetickou dominantu každé luxusní ložnice, a proto jsou motory polohovacího systému zakomponovány do konstrukce postele tak, aby neušily výsledný dojem. K tomu, abyste mohli dokonale sladit svou postel s interiérem, slouží neobyčejně pestrá paleta potahových materiálů a barev, ze kterých lze vybírat. Rafinovaný luxus luxusním ložnicím sluší.

Nechte se svést
Nečekejte do rána a podlehněte svodům vysoké čalouněné postele Pullman ještě dnes. Více o jedinečných vlastnostech postelí Pullman najdete na www.pullman.cz. Přejeme Vám krásné a ničím nerušené sny na nové posteli

Navštivte osobně Multibrand showroom LUXURY SLEEPING, Korunní 108b, Praha 10 – Vinohrady! postele-LS.cz , email: info@postele-ls.cz, tel.: +420 773 503 100