Luxusní postele LUXURY SLEEPING

NAPSALI O NÁS


Již od roku 2008 Vám přinášíme kvalitní spánek od renomovaných výrobců těch pravých kontinentálních vysokých postelí. Byli jsme první a jediný multibrand showroom luxusních postelí u nás, a od samého počátku rozšiřujeme povědomí o zdravém spánku a dokonalém odpočinku, který dokáže poskytnout pouze postel vyrobena na zakázku z těch správných přírodních materiálů. Pouze zkušení mistři svého oboru proslulých značek se 100-letou historií Vám vyrobí postel či matraci splňující přesně Vaše individuální potřeby. A my Vám s výběrem díky našim dlouholetým zkušenostem dobře poradíme.

Zde uvádíme několik článků, které mohou být inspirativními i pro Vás.
 

Economia - POSTEL PRO ÚSPĚŠNÉ, POSTEL OD MILIONÁŘE!

květen 2014

NOVINKU v podobě kolekce luxusních postelí TRUMP HOME na český trh exkluzivně přináší LUXURY SLEEPING showroom, kde naleznete ty nejlepší světové značky postelí, matrací a ložního prádla.

Pokud cestujete po světě a bydlíte při tom v luxusních hotelích, užíváte si i pohodlí na kvalitním lůžku. Na to navazuje Donald J. Trump, jenž rozšířil své aktivity o výstavbu hotelů a golfových hřišť napříč celým světem a založil svou vlastní licenční značku TRUMP HOME.
TRUMP HOME nyní v Evropě představuje svou novou kolekci postelí. Přináší čtyři modely vysokých postelí amerického typu, navržených v rafinovaném a elegantním designu, který byl inspirován módním stylem „chic á la New York“. Kolekce obsahuje dvě řady: Gold a Silver.
Matrace linie Gold byly obohaceny exkluzivním pružinovým systémem SmartCoil®. Tajemstvím tohoto systému je zdvojená pružina: jednotlivá taštičková pružina, v které se nachází taštičková minipružina. Postupná akce dvou taštičkových pružin garantuje výjimečnou podporu při nočním odpočinku.
Vnější pružina je pro pohodlí, pozvolna se formuje a poskytuje prvotní příjemný pocit při ulehání, vnitřní pružina představuje základ správné podpory, a je progresivní do hloubky.

Jste-li vyznavačem vysoké kvality a chcete pohodlně spát, je načase pořídit si do ložnice svého „Trumpa“.

Navštivte osobně Multibrand showroom LUXURY SLEEPING, Korunní 108b, Praha 10 – Vinohrady! postele-LS.cz , email: info@postele-ls.cz, tel.: +420 773 503 100