Luxusní postele LUXURY SLEEPING

NAPSALI O NÁS


Již od roku 2008 Vám přinášíme kvalitní spánek od renomovaných výrobců těch pravých kontinentálních vysokých postelí. Byli jsme první a jediný multibrand showroom luxusních postelí u nás, a od samého počátku rozšiřujeme povědomí o zdravém spánku a dokonalém odpočinku, který dokáže poskytnout pouze postel vyrobena na zakázku z těch správných přírodních materiálů. Pouze zkušení mistři svého oboru proslulých značek se 100-letou historií Vám vyrobí postel či matraci splňující přesně Vaše individuální potřeby. A my Vám s výběrem díky našim dlouholetým zkušenostem dobře poradíme.

Zde uvádíme několik článků, které mohou být inspirativními i pro Vás.
 

For Golf - Postel, do které se vyplatí investovat

prosinec 2016

Akcie, pozemky, zlato, komodity, vzdělání, krása, golfová či jiná sportovní výbava, zkrátka a dobře, investujeme do všeho možného, tak proč ne do postele? Multibrand showroom LUXURY SLEEPING představuje unikátní luxusní postele renomovaných světových značek výrobců s dlouholetou tradicí. Naleznete zde vysoké postele, polohovací postele, designově unikátní postele, které rozhodně za investici stojí. Luxusní postele, jejichž vzhled a vlastnosti si určíte sami, jsou výjimečné nejen svým vzhledem, ale také komfortem, který nabízí. Značky špičkových výrobců KUPERUS, PULLMAN a speciální kolekce TRUMP HOME jsou zárukou té nejvyšší kvality v oblasti zdravého a komfortního spánku.

Královna všech postelí
Seznamte se s královnou mezi postelemi! Model postele Alexia je vlajkovou lodí značky s více než 100-letou tradicí oceněnou královskou pečetí - značky Kuperus . Alexia je představitelka nejvyššího luxusu díky nejkvalitnějším přírodním materiálům a ruční řemeslné výrobě. Alexia je výjimečná postel toho nejvyššího pohodlí, které je zajištěno 4-mi vrstvami pružin. Ručně šitá matrace a stříbrné vlákno v top matraci se postarají o Váš klidný spánek. Ruční řemeslná výroba postele trvá 144h a jen do její matrace se spotřebuje až 33kg koňských žíní. Každá ručně vyrobená matrace je naplněna ve svém potahu čistou ovčí vlnou a bavlnou poskytující skvělé termoregulační vlastnosti.

Architektem celé postele se stáváte Vy osobně, kdy určujete kromě rozměrů postele a tvrdosti matrací, také její celkový design. Záhlaví postele bude vyrobeno dle Vašeho výběru či dokonce vlastního návrhu.

Široká nabídka potahových materiálů včt. pravé kůže Vás ohromí škálou barevnosti. A to není všechno! Na přání zákazníka může být záhlaví postele ozdobeno vsazením kamenů Swarowski či jiných drahých kamenů. Tato dekorace činí z postele skutečný klenot ložnice. Díky zakázkové výrobě je tradiční značka Kuperus schopna vyrobit neopakovatelnou postel pro každého zákazníka přesně na míru. Každá postel je originál. O tom svědčí i možnost výšivky jména či motivu na přání zákazníka.

Hedvábné sny
Když už budete ležet ve své královské posteli, měli byste si také dopřát tu nejlepší přikrývku. Neskonalá lehkost peřiny z pravého čistě přírodního hedvábí Vás přenese do říše fantastických snů! Skutečná lahůdka v oblasti peřin, luxusní lehounká a celá hedvábná jako šátek, zároveň poskytuje královský pocit ihned po přikrytí.

Usínejte na svých úsporách Vysoké ležení, tichý polohovací systém na dálkové ovládání, uvnitř zabudované speciální masážní systémy s funkcí Wave, či možnost nechat si ozdobit postel dekorativními prvky dle vlastního výběru – včetně diamantů Vás jistě přesvědčí, abyste neschovávali své úspory pod matraci, ale raději je investovali přímo do postele. Rozumní investoři, usínejte na svých úsporách!

Navštivte osobně Multibrand showroom LUXURY SLEEPING, Korunní 108b, Praha 10 – Vinohrady! www.postele-LS.cz , email: info@postele-ls.cz, tel.: +420 773 503 100