Luxusní postele LUXURY SLEEPING

LUXUSNÍ MATRACE PULLMAN GOLD LINE

Matrace, 364 komfortních zón. Znakem matrací Pullman z řady Gold Line je důmyslný systém: elektrotepelně tvrzené pružiny Inside Pocket. Jak už název napovídá, jde o velmi odolnou taštičkovou pružinu obsahující (menší) taštičkovou pružinu uvnitř. První dotek je lehký díky větší vnější pružině, a vnitřní pružina vydává zpětný tlak přesně podle Vaší hmotnosti, tělesné stavby a spací pozice. Díky 364 komfortním zónám v každé matraci Gold Line (90x200cm) Vaše tělo dostane veškerou podporu, kterou přesně potřebuje. Nazýváme to „souvislé zóny“, ale název můžete rychle zapomenout. To, co nikdy nezapomenete, je nedostižný komfort! Matrace řady Gold Line jsou všechny v potahu Viscose Damask.

 

Jejich potah je ručně vázaný a je na výběr také v provedení Damast, který obsahuje kromě vlny také hedvábí a má tak skutečně luxusní vzhled. Všechny matrace této řady jsou ručně plněné všemi jednotlivými vrstvami a splňují nejvyšší nároky na kvalitu.

Goldline Luxury
Skvostnou kombinaci jádra této luxusní matrace tvoří patentovaná unikátní technologie pružinek Inside Pocket Spring a koňských žíní s přírodním latexem, to vše korunuje čistá vlna spolu s hedvábím v potahu. Potah zpracován inovativní technologií Sesity působící proti bakteriím, plísním a roztočům. Vybrat si můžete ze dvou tvrdostí. Výška 24cm.

Goldline Premier
Tato matrace se pyšní jádrem se základem unikátního systému pružinové technologie Inside Pocket Spring a roznášecí vrstvou jsou zde latex a juta. Potah v luxusním provedení Damast je tvořen čistou vlnou a hedvábím. Zpracován za použití inovativní technologie Sensity. Perfetní cirkulaci vzduchu umožňují ventilační průchody na bocích matrace. Na výběr dvě tvrdosti. Výška 24cm.

Goldline Excellence
Jádro této matrace je tvořeno unikátním systémem Inside Pocket Spring v kombinaci s přírodním latexem a jutovým roznašečem tlaku. Potah v luxusním provedení Damast je tvořen čistou vlnou a hedvábím. Zpracován za použití inovativní technologie Sensity. Perfetní cirkulaci vzduchu umožňují ventilační průchody na bocích matrace. Matrace se dodává ve dvou typech tvrdosti. Výška 24cm.