Luxusní postele LUXURY SLEEPING

NAPSALI O NÁS


Již od roku 2008 Vám přinášíme kvalitní spánek od renomovaných výrobců těch pravých kontinentálních vysokých postelí. Byli jsme první a jediný multibrand showroom luxusních postelí u nás, a od samého počátku rozšiřujeme povědomí o zdravém spánku a dokonalém odpočinku, který dokáže poskytnout pouze postel vyrobena na zakázku z těch správných přírodních materiálů. Pouze zkušení mistři svého oboru proslulých značek se 100-letou historií Vám vyrobí postel či matraci splňující přesně Vaše individuální potřeby. A my Vám s výběrem díky našim dlouholetým zkušenostem dobře poradíme.

Zde uvádíme několik článků, které mohou být inspirativními i pro Vás.
 

ICE MAGAZINE - CESTA K ÚSPĚCHU ZAČÍNÁ V POSTELI

prosinec 2016

Máte bezesné noci? Často se v noci budíte a převracíte se? Nemůžete usnout a ani počítání oveček Vám nepomáhá? Čím to je? Možná proto, že doma ještě nemáte svou vysokou postel, jejíž přednosti jsou nesporné, a to nejen estetické. Důležité totiž není ani tak jak dlouho, ale hlavně jak dobře spíme. Načerpat nezbytnou energii lze nejlépe na pohodlné, ergonomicky promyšlené vysoké posteli, jejíž vzhled je pak jen logickou součástí finálního elegantního luxusu na přání.

LUXURY SLEEPING, jediný nejdéle působící multibrand showroom luxusních postelí u nás, působí jakožto exkluzívní zástupce prověřených světových značek nejlepších výrobců postelí a doplňků PULLMAN, KUPERUS, TRECA, SLABBINCK, DOMMELIN. Tajemství úspěšného dne spočívá v nočním plnohodnotném odpočinku. Ten Vám zajistí pouze kvalitní, ručně a na zakázku vyráběná vysoká kontinentální postel.

Dříve jsme nevěnovali příliš pozornosti tomu, na jakou matraci a postel uléháme. Postel byla chápána jako nábytek do ložnice, který měl plnit maximálně funkci z hlediska designu, samotné spací ploše se pozornost až tolik nevěnovala. V dnešní době náročné na množství shonu, podávání špičkových výkonů, dosahování vysokých cílů a zároveň na rozmanité možnosti sportovních aktivit a zábavy získává stále více na významu kvalitní spánek a odpočinek pro naše tělo.

Pokud si ovšem chcete dopřát skutečnou kvalitu a maximum komfortu při spánku, je třeba věnovat pozornost několika zásadním faktorům při výběru Vaší postele.

Tím nejdůležitějším faktorem při rozhodování o pořízení hodnotné postele je v první řadě značka výrobce, jejíž kvalita by měla být podtržena dlouholetou tradicí výroby postelí.

Posláním LUXURY SLEEPING bylo od počátku přinést do českých domácností kvalitní a zdravý spánek, aby se každý cítil vždy dobře odpočatý.

Předností postelí v LUXURY SLEEPING je nesporný fakt, že se jedná o značky zahraničních renomovaných výrobců. Jejich stoleté snažení vyústilo v získání Královské garance kvality, která je udělována výhradně výrobcům, kteří existují minimálně 100 let, během kterých splňují standardy nejvyšší kvality výrobků a služeb a jsou prověřenými dodavateli produktů pro holandskou královskou rodinu. S jistotou tedy můžeme říci, že jsou to postele hodné králů.

Další předností multibrand showroomu LUXURY SLEEPING je skutečnost, že jeho team je po celá ta léta neměnný, a „jeho postelemi prošli“ stovky náročných zákazníků s různými, velmi nestandardními, někdy až překvapivými požadavky a potřebami na postel. Ty vždy byly vyslyšeny a postele byly vyrobeny přesně dle přání zákazníků. Profesionální team LUXURY SLEEPING má tedy bohaté zkušenosti.

Při výběru postele je třeba být opatrný, aby Vám sloužila perfektně po celý život. A právě taková postel může pocházet pouze od výrobců renomovaných zahraničních značek, které v tomto oboru mají dlouholeté zkušenosti, tradici a ocenění kvality. Ať se nám to líbí či nikoliv, ty opravdové kontinentální postele s historicky podloženou kvalitou jsou vyráběny v zemích, kde má výroba typu těchto postelí dlouholetou tradici. A jakožto zkušenosti jsou nepřenositelné, tak sebelepší snaha o výrobu těchto kontinentálních postelí v našich zemích nemůže dosáhnout kvality zajištěné zručností řemesla s historickým základem.

Skutečná hodnota totiž tkví v dokonalé kvalitě ručního řemeslného zpracování těmi nejlepšími mistry svého oboru s letitými zkušenostmi, které si předávají z generace na generaci. Takovým hodnotným výrobkem by měla být i Vaše postel. Všechny postele v LUXURY SLEEPING mají přednost zakázkové výroby, která umožňuje, že vzhled postele si kreativně může určit zákazník sám. Každá postel je neopakovatelná, naprostý originál, který nikdo jiný nemá. Tyto postele jsou jako oblek od krejčího = na míru, nikoliv oblek z kolekce nějakého známého designéra či módního domu.

Hodnotu kvalitní postele neurčuje ani její barva ani tvar, nýbrž její vlastnosti, které kromě její výšky nejsou vidět. Nejdůležitější na posteli je, aby Vám poskytla co nejlepší spánek a pohodlí. To určuje typ a tvrdost matrací a podkladových systémů, tzv. boxspirngů. Rozměr je základ! V LUXURY SLEEPING si můžete přát jakýkoliv rozměr postele co do šíře a délky, ať už se jedná o jednolůžko nebo manželskou postel. Určujete také celkovou výšku postele volbou výšky jednotlivých vrstev postele. Dále vybíráte tvrdost matrace, která Vám vyhovuje nejvíce.

Dalším komponentem, který ovlivňujete svým výběrem je vrchní top matrace. U ní zvolíte náplň, která Vám dodá ten nejlepší pocit při uléhání. Kromě koňské žíně si unikátně zde můžete vybrat individuálně balenou taštičkovou mini-pružinku ve vrchní matraci. Návrhářem nejdůležitějších prvků pro Váš kvalitní spánek se stáváte v okamžiku, kdy máte jasno ve složení spací plochy postele, která je Vám příjemná.

Zapomenout nesmíte zejména na funkčnost postele. Co vše by Vaše postel měla umět, aby byla Vaším nejlepším přítelem a pomocníkem? Postele v LUXURY SLEEPING Vám dopřejí pohodlný odpočinek díky polohovacímu systému na dálkové ovládaní, kdy si sami zvolíte typ polohování tělesných partií nezávisle dle Vašich preferencí. A co takhle masáž? Věděli jste, že Vám příjemnou masáž může poskytnout samotná matrace?

Záhlaví udává posteli její vzhledový charakter. Do velkorysého prostoru může být posteli dopřáno čelo větších rozměrů. Záhlaví však může mít šíři stejnou jako postel samotná, a tudíž tvoří kompaktní celek vhodný i do menších prostorů. Můžete si vybrat tvar záhlaví, nebo celé může být vyrobeno také dle Vašeho vlastního návrhu tvaru. V neposlední řadě záleží také na Vašem vkusu z hlediska zdobnosti, a tedy dekorace čela postele. Je libo dekorace v podobě zdobných knoflíčků, prošívání, výšivky, ornamentů či chcete výraznější dekorativní prvky jako např. kameny Swarowski či pravé diamanty?

Široký výběr potahových materiálů je nekonečný a čítá více než 1000 typů látek. Vybírat lze z rozmanitých typů látek, včt. pravé kůže či eko-kůže a nekonečné škály barev. Pro výrobu postele lze také použít vlastní potahový materiál.

Co se týče samotného tvaru postele, nemusíte se držet klasického tvaru, v LUXURY SLEEPING si pořídíte i kulatou postel.

Důkazem toho, že Vašemu vlastnímu návrhu postele byl vdechnut život tím, že byl vyroben pouze pro Vás a dle Vašich požadavků, je výšivka s Vaším jménem přímo na matraci. Postele v LUXURY SLEEPING jsou skutečně „vysoká krejčovina“. Navštivte tento jedinečný multibrand showroom a pořiďte si postel, která Vám pomůže k úspěchu!

LUXURY SLEEPING Multibrand showroom, Korunní 108b/2569, Praha 10 – Vinohrady, tel.: 773 503 100, email: info@postele-LS.cz, www.postele-LS.cz