Luxusní postele LUXURY SLEEPING

NAPSALI O NÁS


Již od roku 2008 Vám přinášíme kvalitní spánek od renomovaných výrobců těch pravých kontinentálních vysokých postelí. Byli jsme první a jediný multibrand showroom luxusních postelí u nás, a od samého počátku rozšiřujeme povědomí o zdravém spánku a dokonalém odpočinku, který dokáže poskytnout pouze postel vyrobena na zakázku z těch správných přírodních materiálů. Pouze zkušení mistři svého oboru proslulých značek se 100-letou historií Vám vyrobí postel či matraci splňující přesně Vaše individuální potřeby. A my Vám s výběrem díky našim dlouholetým zkušenostem dobře poradíme.

Zde uvádíme několik článků, které mohou být inspirativními i pro Vás.
 

ICE MAGAZINE - Není spaní jako spaní! Královské spaní

prosinec 2016

Jediný, na našem trhu, nejdéle působící multibrand showroom LUXURY SLEEPING, kde naleznete vysoké luxusní kontinentální postele se postará o Váš bezstarostný spánek a pohodlné lenošení. Nejen díky unikátním postelím, které jsou vyráběny na zakázku zahraničními výrobci renomovaných značek s dlouholetou tradicí, ale také díky nezbytným doplňkům, které Vám pobyt v posteli zpříjemní. To je luxusní nadčasové povlečení, kvalitní peřiny a polštáře z nejlepších přírodních materiálů, jako je husí prachové peří, kašmír, jehněčí vlna, velbloudí srst či len. Nově si můžete pořídit také nejluxusnější peřinu z kajčího peří, kterou ocení skuteční fajnšmekři. V LUXURY SLEEPING se Vám budou věnovat skuteční odborníci, kteří se tomuto oboru věnují již od roku 2008! Dostane se Vám profesionální a nadmíru příjemné péče a dobrých rad při výběru Vaší postele, lůžkovin i ložního prádla. Svůj nákup si zde skvěle užijete a díky němu pak budete královsky spát po celý život.

Navštivte osobně Multibrand showroom LUXURY SLEEPING, Korunní 108b, Praha 10 – Vinohrady! www.postele-LS.cz , email: info@postele-ls.cz, tel.: +420 773 503 100