Luxusní postele LUXURY SLEEPING

NAPSALI O NÁS


Již od roku 2008 Vám přinášíme kvalitní spánek od renomovaných výrobců těch pravých kontinentálních vysokých postelí. Byli jsme první a jediný multibrand showroom luxusních postelí u nás, a od samého počátku rozšiřujeme povědomí o zdravém spánku a dokonalém odpočinku, který dokáže poskytnout pouze postel vyrobena na zakázku z těch správných přírodních materiálů. Pouze zkušení mistři svého oboru proslulých značek se 100-letou historií Vám vyrobí postel či matraci splňující přesně Vaše individuální potřeby. A my Vám s výběrem díky našim dlouholetým zkušenostem dobře poradíme.

Zde uvádíme několik článků, které mohou být inspirativními i pro Vás.
 

ICE MAGAZINE - V LOŽNICI S TRUMPEM... a nejen s ním...

říjen 2014

Multibrand showroom LUXURY SLEEPING Vám odhalí tajemství světa zdravého a komfortního spánku pro náročné. Nechte se inspirovat a vyzkoušejte unikátní luxusní postele renomovaných světových značek KUPERUS, PULLMAN, SLABBINCK a nově na českém trhu také TRUMP HOME či limitovanou kolekci „Secrets d´Alcoves od světoznámé návrhářky Chantal Thomass!

Čím to je, že se vždy tak dobře vyspíte v hotelu? Možná proto, že doma ještě nemáte svou vysokou postel, jejíž přednosti jsou nesporné, a to nejen estetické. Právě v showroomu LUXURY SLEEPING naleznete ty správné vysoké postele, které mohou být také polohovatelné, a všechny jsou designově unikátní. Kromě ložnicových doplňků si můžete vybrat také exkluzívní ložní prádlo, a další domácí textil, např. do koupelny či kuchyně.

Něco unikátního...
Jako je každý z nás jedinečný, tak i jakýkoliv výrobek z LUXURY SLEEPING je originálem zakázkově vyráběným na míru a dle přání zákazníka s možností výběru ze široké škály barev a materiálů, a dokonce i vlastního návrhu designu, ať už se jedná o postele, matrace či domácí textil.

Tajemství úspěšných...
Tajemství úspěšného dne spočívá v nočním plnohodnotném odpočinku. Ten Vám zajistí právě kvalitní, ručně a na zakázku vyráběná vysoká kontinentální postel, která je sestavena z několika komponentů dle výběru zákazníka. Jejím základem je boxspring (podkladový systém), který nahrazuje lamelové rošty. Další vrstvu tvoří hlavní matrace s náplní přírodních materiálů (jako je ovčí vlna, bavlna, len a koňské žíně) v kombinaci se zdvojenými taštičkovými pružinami patentovaného systému, ten Vám poskytne ideální podporu páteře. Dokonalý pocit při uléhání si vychutnáte díky vrchní matraci, která korunuje celou spací plochu postele.
Důkazem jedinečnosti postelí v LUXURY SLEEPING je skutečnost, že každá postel je individuálně vytvořena na základě požadavků a potřeb každého zákazníka na vzhled a funkčnost postele. Každý komponent je vyráběn „na míru“ od nožiček přes boxspring, matrace, čelo postele až po materiál, barvu a dekorativní doplňky jako jsou například kameny Swarowski či diamanty v záhlaví postele. Královské ocenění kvality, používání výhradně těch nejlepších přírodních materiálů a více než 100 let tradice poctivé řemeslné výroby Vám zaručí kvalitní spánek po celý život.

Trump i ve Vaší ložnici...
Neexistuje snad lepší synonymum slova „luxus“ než jedno jediné jméno – Trump. Světoznámý muž činu, který založil své impérium na Manhattanu, rozšířil své aktivity o výstavbu hotelů a golfových hřišť napříč celým světem a založil svou vlastní licenční značku TRUMP HOME.
Jejím základem jsou vysoké postele, které jsou tvořeny z několika jednotlivých vrstev, aby splňovaly požadavky pro naprosto komfortní a zdravý noční odpočinek. Nebyla by to značka TRUMP, kdyby se pod ní neskrývalo něco výjimečného. Matrace postelí Trump Home jsou mistrovským dílem, ať už z hlediska náplně, technologie, zpracování, tak i finálního vzhledu. Pořiďte si do ložnice svého „trumpa“ a užívejte si luxusní životní styl v podobě postelí poskytujícím extrémního pohodlí a elegantní milionářský design!

Navštivte osobně Multibrand showroom LUXURY SLEEPING, Korunní 108b, Praha 10 – Vinohrady! postele-LS.cz , email: info@postele-ls.cz, tel.: +420 773 503 100