Luxusní postele LUXURY SLEEPING

KRÁLOVNA NOCI NA KRÁLOVSKOU POSTEL!

Stále se něco děje! Také my myslíme na Vás, naše zákazníky, ať už stávající či nové a potencionální, a připravujeme pro Vás vždy něco nového. Snažíme se zpříjemnit Vám nákup u nás různými výhodami, přinášet novinky, seznamovat Vás s děním, nejen, ve světě dokonalého spánku a informovat Vás o zajímavých akcích. Doufáme, že i nyní Vás dokážeme potěšit.

NOVINKA U NÁS! ZDARMA PRO VÁS!

Přijali jsme nového hodnotného člena do naší luxusní spánkové rodiny. Nejlepší péřové přikrývky a polštáře značky Kauffmann jsou součástí naší nabídky špičkových výrobků pro Váš dokonalý spánek. Nejlehčí přikrývka na světě, nejjemnější prachové peří z kanadských divokých hus či jedinečná luxusní přikrývka z kajčího peří s vlastním certifikátem původu…to vše, a ještě více si můžete dopřát pro jedinečný spánek s dotykem luxusu. Na oslavu této novinky Vás obdarujeme peřinou této značky při zakoupení postele během března 2017. POZOR – nejluxusnější peřinou na světě z kajčího peří obdarujeme ty, kteří si objednají postel Alexia!  Královna noci patří na královskou postel! Při objednání ostatních modelů postelí z hlavní kolekce získáte luxusní peřinu značky Kauffmann z prvotřídního husího prachového peří.

Upozornění: nevztahuje se na postele z ekonomické řady KLS a postele značky Pullman Konkrétní podmínky pro získání luxusní peřiny jako dárek získáte při nákupu přímo v našem showroomu či telefonicky.