Luxusní postele LUXURY SLEEPING

KUPERUS - BOXSPRINGY

Boxspringy jsou základnou té pravé kontinentální postele.
Jsou zhotoveny z pravého borovicového dřeva a obsahují pružinový systém s vrstvami přírodních materiálů, díky čemuž v kombinaci s matrací, získává tělo tu správnou podporu páteře při roznášení tlaku během spánku. Boxspringy se pro dvoulůžko vyrábějí ve dvou kusech, ovšem zkušení holandští mistři dokáží na Vaše přání vyrobit dvoulůžko, které může vizuálně působit jako by bylo tvořeno jedním společným boxspringem.

Boxspring může plnit také funkce pro Váš komfortní odpočinek, a sice aplikací polohovacího systému. V nabídce máme několik typů polohovacích systémů dle náročnosti klienta. Ovšem polohování není na úkor kvality spánku, jelikož i v případě implementace polohovacího systému zůstává zachován boxspring, tj. náplň podkladového systému s pružinami, což je základ každého boxspringu a každé kontinentální postele. Rozměry postele, tedy boxspringů si můžete určit dle Vašich požadavků. Tuto kvalitní základnu postele si můžete pořídit také samostatně a použít ji můžete místo lamelových roštů (které nikdy nemohou poskytnout tak perfektní podporu) pod Vaše stávající matrace.
Výrobce Kuperus díky zakázkové výrobě může zhotovit několik typů boxspringů, které se liší nejen vizuálně.

Boxspring klasického vzhledu
Boxspring je očalouněn potahovým materiálem dle výběru klienta ze široké škály barev a typů materiálu. Stojí na nožičkách, které mohou mít různou výšku a tvar dle výběru. Výška: 20 – 24cm bez nožiček. Samozřejmostí je, že boxspring může být v polohovací verzi, kde je polohovací systém důmyslně ukryt uvnitř dřevěného rámu. Ovšem stále je zachován pravý boxspring!

Boxspring se spodní ozdobnou lištou
Boxspring je celý očalouněn a jeho spodní hranu zdobí dřevěná lišta, pod níž jsou nožičky. U tohoto typu se doporučují nohy nízké výšky (cca 5cm), aby vše vypadalo elegantně a kompaktně. Tento typ boxspringu může být také v polohovací verzi, kdy polohovací systém je ukryt v dřevěném rámu. Není tedy třeba dělat kompromis mezi zdravým spánkem a pohodlným odpočinkem. Stále je zachován pravý boxspring i v případě polohovacího systému.

Boxspring ALEXIA se zdvojenými vrstvami a spodní ozdobnou lištou
Boxspring „vlajkové lodi“ postele Alexia je vybaven zdvojenými vrstvami všech vnitřních materiálů, pyšní se dvěma vrstvami pružinového systému, včt. Pocket Spring pružinami (jednotlivě balené pružiny v taštičkách), vrstvami koňských žíní, pravé ovčí vlny, bavlny, juty, hedvábí… To vše uloženo v dřevěném rámu ze speciálního masivu dlouhodobě rostlého dřeva. Celý boxspring je očalouněn a jeho spodní část zdobí dřevěná lišta, jejíž odstín si lze vybrat. Celý systém stojí na nízkých nožičkách, které dotváří luxusní vzhled celého systému. Tento boxspring nemůže být polohovatelný vzhledem ke své speciální výbavě.