Luxusní postele LUXURY SLEEPING

NAPSALI O NÁS


Již od roku 2008 Vám přinášíme kvalitní spánek od renomovaných výrobců těch pravých kontinentálních vysokých postelí. Byli jsme první a jediný multibrand showroom luxusních postelí u nás, a od samého počátku rozšiřujeme povědomí o zdravém spánku a dokonalém odpočinku, který dokáže poskytnout pouze postel vyrobena na zakázku z těch správných přírodních materiálů. Pouze zkušení mistři svého oboru proslulých značek se 100-letou historií Vám vyrobí postel či matraci splňující přesně Vaše individuální potřeby. A my Vám s výběrem díky našim dlouholetým zkušenostem dobře poradíme.

Zde uvádíme několik článků, které mohou být inspirativními i pro Vás.
 

living.cz - Polohovací postel, která uspokojí všechna Vaše přání

květen 2012

Sníte o krásné posteli, která se plně přizpůsobí Vašim potřebám, tedy nejen při spánku, ale také během pasivního či aktivního odpočinku? Objevte kouzlo jedinečné postele Pullman, která je zárukou zdravého spánku a maximálního komfortu. Je naprosto dokonalá.

Záruka zdraví a maximálního pohodlí
Postele Pullman představují záruku zdraví a maximálního pohodlí. Proč je tomu tak? Protože při jejich konstrukci nebyla opomenuta jediná ze zásad kvalitního spánku. Ani správná výška, ani vhodná matrace, a dokonce ani funkčnost. Velkorysá výška postele Pullman (od 55 do 75 cm) umožňuje pohodlné vstávání z postele, a zároveň zvyšuje kvalitu našeho dýchání. Čím výše od země spíme, tím méně nečistot vdechujeme. K postelím vyrábí Pullman unikátní matrace s patentovanou technologií pružinového systému Inside Pocket Spring. Díky systému vzájemně působících zdvojených pružinek je přítomna zóna matrace v každém jejím bodě. Vlastnosti matrací nejen z luxusní kolekce Golden Collection můžete kombinovat dle svých vlastních potřeb.

Dopřejte si ještě více komfortu
Toužíte po ještě vyšším komfortu? Pokud si budete přát, může být Vaše postel vybavena polohovacím systémem na dálkové ovládání. O dokonalou funkčnost se postará systém Slide-Back, který promění klasickou postel v pohodlné křeslo. Jediný stisk tlačítka na dálkovém ovladači stačí k tomu, aby se automaticky vysunula krční opora, a zároveň došlo k posunu sedací/lehací části. V posteli Pullman tak můžete strávit libovolné množství času bez rizika bolesti páteře. Nevěříte? Vyzkoušejte si postel Pullman na vlastní tělo v show roomu.

Podlehněte kouzlu neviditelné technologie
Designovou lahůdku představují neviditelné polohovací systémy v postelích Pullman z kolekce Motion Inside. Sofistikovaný systém postele je totiž rafinovaně ukryt uvnitř boxspringu. Žádné elektronické či mechanické prvky tedy neruší vzhled Vaší ložnice. Kolekce Pullman Motion Inside nabízí celkem 5 elegantních modelů, mnoho potahových materiálů i barev a nepřeberné množství matrací. Objevte unikátní design speciální kolekce modelů a vychutnejte si dokonalou souhru funkčnosti a krásného vzhledu!

Hýčkejte sebe i svou postel luxusním povlečením
Podobně jako vzhled krásné ženy podtrhují nádherné šaty, k luxusní posteli patří to nejkrásnější povlečení. Designově jedinečné postele Pullman si zaslouží zahalit do těch nejkvalitnějších materiálů. Zakázkově vyráběné luxusní ložní prádlo Slabbinck nabízí nejen pestrou paletu hýřící spoustou úžasných barevných kombinací, vzorů a materiálů, ale také otvírá vrátka Vaší fantazie. Své ložní prádlo si totiž můžete sami navrhnout. Tak proč neusínat pod dekou s originálním motivem, anebo nedopřát svému miláčkovi sladké snění na polštáři se zamilovaným vzkazem přímo od Vás?

Navštivte osobně Multibrand showroom LUXURY SLEEPING, Korunní 108b, Praha 10 – Vinohrady! postele-LS.cz , email: info@postele-ls.cz, tel.: +420 773 503 100