Luxusní postele LUXURY SLEEPING

NAPSALI O NÁS


Již od roku 2008 Vám přinášíme kvalitní spánek od renomovaných výrobců těch pravých kontinentálních vysokých postelí. Byli jsme první a jediný multibrand showroom luxusních postelí u nás, a od samého počátku rozšiřujeme povědomí o zdravém spánku a dokonalém odpočinku, který dokáže poskytnout pouze postel vyrobena na zakázku z těch správných přírodních materiálů. Pouze zkušení mistři svého oboru proslulých značek se 100-letou historií Vám vyrobí postel či matraci splňující přesně Vaše individuální potřeby. A my Vám s výběrem díky našim dlouholetým zkušenostem dobře poradíme.

Zde uvádíme několik článků, které mohou být inspirativními i pro Vás.
 

LUXURY GUIDE – časopis

srpen 2015

Multibrand showroom LUXURY SLEEPING Vám odhalí tajemství světa zdravého a komfortního spánku nejen pro náročné. Nechte se inspirovat a vyzkoušejte unikátní luxusní postele renomovaných světových značek KUPERUS, PULLMAN, SLABBINCK a unikátně na českém trhu také TRUMP HOME či limitovanou kolekci „Secrets d´Alcoves od světoznámé návrhářky Chantal Thomass!

Máte bezesné noci? Často se v noci budíte a převracíte se? Nemůžete usnout a ani počítání oveček Vám nepomáhá? Čím to je, že se tak dobře vyspíte v kvalitním hotelu? Možná proto, že doma ještě nemáte svou vysokou postel, jejíž přednosti jsou nesporné, a to nejen estetické. Právě v showroomu LUXURY SLEEPING naleznete ty správné vysoké postele, které mohou být také polohovatelné, a všechny jsou designově unikátní. Kromě ložnicových doplňků si můžete vybrat také exkluzívní ložní prádlo, a další domácí textil, např. do koupelny či kuchyně.

V LUXURY SLEEPING je každá postel a matrace originál. Postel jen pro Vás. Luxusní postel s Vaším podpisem.
Vstupte do světa zdravého a stylového spaní pro náročné! Probuďte se odpočatí! Be Relaxed! Seznamte se s novými modely postelí renomovaných značek výrobců, kteří se mohou pochlubit spoluprací se špičkovými návrháři a více než 100-letou tradicí!

 

CAMBRIDGE

Model postele Cambridge z nové kolekce Pullman pro sezónu 2015/2016 byl vybaven výjimečným záhlavím s mírně oblými bočními hranami působícími dojmem, že vystupují vpřed. Tento dekorativní prvek na jinak hladkém vzhledu působí střídmě a jemně, avšak je nepřehlédnutelný. Základnu postele tvoří podkladové systémy, tzv. boxspringy a hlavní matrace, které mohou být korunovány vrchní top matrací. Barevnost celé postele si vybírá zákazník ze široké škály potahových materiálů.


 

BELLEVILLE

Spojením elegance a romantiky Vás nadchne model postele Belleville. Jemně strukturované záhlaví tvoří vkusný dekorativní prvek postele. Výběrem potahového materiálu, např. pravé kůže v odstínu Cognac ,vytvoříte originální postel v záviděníhodném designu. Hlavní matrace, stejně jako boxsrpingy (tj. podkladové systémy) mohou být také očalouněny potahovým materiálem, včt. kůže. Vrchní top matraci stačí povléct prostěradlem a ulehnout do klenotu Vaší ložnice.


 

CORNWALL

Nový model postele od tradičního výrobce PULLMAN dokazuje, že postel nemusí plnit jen, sice svou nejdůležitější, a sice užitnou funkci, ale při volbě jejího vzhledu lze zapojit fantazii. Hladké nadčasové záhlaví si může dovolit být „oděno“ do typu potahového materiálu, který rozhodně nenudí. Kromě záhlaví, tedy čela postele (headboard) může být postel vybavena také čelem v nohou postele, tedy pelestí (feetboard). Postel působí komplexním dojmem. Podkladové systémy, tzv. boxspringy , na nich hlavní matrace a na nich ještě vrchní top matrace tvoří ten správný systém kontinentální postele. Dle výběru zákazníka mohou být vyrobeny také doplňky k posteli ve stejném vzhledu, tvořící tak unikátní ladící celek. Kromě nočních stolků to může být i lavička před postel s úložným prostorem.


 

OTTAWA

Nová postel holandského výrobce s více než stoletou tradicí nabízí kromě kvalitního a zdravého spánku také potěšení pro oko. Elegantní záhlaví, které je opticky rozdělené do čtyř částí díky precizní řemeslné čalounické výrobě. Kromě mnoha typů a barev potahových materiálů nabízí PULLMAN také pravou kůži, která dodává tomu modelu „glamour look“. Základnu postele tvoří podkladové systémy, tzv. boxspringy, na nichž jsou umístěny hlavní matrace dle výběru zákazníka. Celá spací plocha může být završena vrchní top matrací.


 

TORONTO

Model postele Toronto - nejoblíbenější díky svému záhlaví s příjemným dekorem horizontálních linií - byl představen v novém odění. Postel se skládá z podkladových systémů, tzv. boxspringů, hlavních matrací v barevném provedení a vrchní top matrace. Může být zhotovena z jakéhokoliv nabízeného potahového materiálu, včt. pravé kůže. Jejím příjemným společníkem může být doplněk v podobě lavičky před postel.


 

BLAINVILLE

Postel z kolekce Pullman je kontinentální postel se základnami z boxspringů, matrací a vrchní top matrací. Na přání zákazníka může být vybavena polohovacím systémem na dálkové ovládání. Precizně zpracované čelo s potaženými dekorativními knoflíčky a prošitým rámem činí z této postele na první pohled hodnotnou a vkusnou ozdobu ložnice. V kombinaci s odvážným výběrem potahového materiálu je umocněna jedinečnost této postele.


 

ALEXIA

Vlajková loď značky Kuperus. Představitelka nejvyššího luxusu díky nejkvalitnějším přírodním materiálům a ruční řemeslné výrobě. Alexia je výjimečná postel toho nejvyššího pohodlí. Postel má 4 vrstvy pružin. Ručně šitá matrace, stříbrné vlákno v top matraci. Široký výběr potahových materiálů včt. pravé kůže. Díky zakázkové výrobě je tradiční značka Kuperus schopna vyrobit neopakovatelnou postel pro každého zákazníka přesně na míru.


 

AXANA

Znamenitá postel tradičního výrobce Kuperus, oceněného královskou pečetí dlouhodobě dodržované špičkové kvality. Dominantní čelo vzbudí pozornost nejen náročného znalce designu. Jeho rozměr může dosahovat šíře až 3m. Na přání klienta lze velikost záhlaví korigovat díky možnosti úpravy rozměrů jednotlivých čtvercových dílů, z nichž se záhlaví skládá. Samotná spací plocha je tvořena z podkladových systémů – boxspringů, na nichž jsou uloženy matrace z čistě přírodních materiálů a vše je završeno top matrací z přírodních materiálů dle výběru zákazníka.


Navštivte osobně Multibrand showroom LUXURY SLEEPING, Korunní 108b, Praha 10 – Vinohrady! postele-LS.cz , email: info@postele-ls.cz, tel.: +420 773 503 100