Luxusní postele LUXURY SLEEPING

NAPSALI O NÁS


Již od roku 2008 Vám přinášíme kvalitní spánek od renomovaných výrobců těch pravých kontinentálních vysokých postelí. Byli jsme první a jediný multibrand showroom luxusních postelí u nás, a od samého počátku rozšiřujeme povědomí o zdravém spánku a dokonalém odpočinku, který dokáže poskytnout pouze postel vyrobena na zakázku z těch správných přírodních materiálů. Pouze zkušení mistři svého oboru proslulých značek se 100-letou historií Vám vyrobí postel či matraci splňující přesně Vaše individuální potřeby. A my Vám s výběrem díky našim dlouholetým zkušenostem dobře poradíme.

Zde uvádíme několik článků, které mohou být inspirativními i pro Vás.
 

LUXURY GUIDE - NOVINKA! TRUMP V NOVÉM ODĚNÍ A VE ZLATĚ!

únor 2016

Luxusní postele značky TRUMP HOME, kterou založil úspěšný obchodník, světoznámý muž činu, a aktuálně kandidát na prezidenta USA, Donald J. Trump, se již třetím rokem těší oblibě i na našem trhu, exkluzívně v multibrand showroomu LUXURY SLEEPING (www.postele-LS.cz).

Pro letošní rok byla kolekce těchto vysokých luxusních postelí obohacena o novinky nejen z hlediska designu, ale také z hlediska složení. Pro výrobu matrací se nově používá také zlato! Zlato, jakožto známý stimulant proti stárnutí a proti stresu, je používáno již po staletí také v medicíně. Stimuluje regeneraci jednotlivých buněk, je silným antioxidantem, odolný proti mikrobiálním útokům a zcela tolerantní k organismu.

Matrace se nyní pyšní také novým znakem, který je modernější, více elegantní, v ušlechtilém stylu prestižních paláců.

Nový „oblek“ dostaly postele díky rozšíření barevné škály potahových materiálů a vzhledu záhlaví. Nyní si můžete vybrat z několika typů a barevných odstínů látek pro perfektní sladění s Vaším interiérem. Zároveň máte také možnost zvolit si typ čela, ať už nadčasově hladké či naopak s výraznějším dekorem, nižší nebo vyšší. Zkrátka tohoto „Trumpa“ si vyladíte!

Navštivte osobně Multibrand showroom LUXURY SLEEPING, Korunní 108b, Praha 10 – Vinohrady! www.postele-LS.cz , email: info@postele-ls.cz, tel.: +420 773 503 100