Luxusní matrace

Jste-li vyznavačem vysoké kvality a chcete zdravě pohodlně spát, přijďte si k nám vyzkoušet a vybrat svou jedinečnou matraci, která bude splňovat Vaše nároky a požadavky jak z hlediska té nejlepší podpory pro Vaše tělo, tak z hlediska rozměru a designu pro Vaši postel. Každá matrace je originál. Probuďte se odpočatí! Be Relaxed!

 

Žádní dva lidé nejsou stejní, každý člověk má svůj požadavek na druh a vlastnosti své matrace – od naprosto měkké až po velmi pevnou. Každý spáč si stanovuje své vlastní požadavky. Luxury Sleeping tomu vychází vstříc s vybalancovaným sortimentem matrací nejen s unikátním systémem a přírodními materiály.  Na výběr až ze 6-ti druhů tvrdostí matrací. Rozměry a tvar dle potřeb klienta. Matrace nejen do Vašeho domova, ale také např. na Vaši jachtu. Každému vyrobíme matraci, která bude vyhovovat jeho vlastním  požadavkům.

 

 

Partnerský princip, protože nejsme stejní

Každý člověk je jiný. Rozdíly se projevují mimo jiné ve váze, v potřebě pohodlí. Matrace v Luxury Sleeping mohou být vyrobeny tak, aby byly stejně vysoké i přes výběr odlišné tvrdosti matrace pro každého partnera. Oba partneři tak leží ve stejné výšce, i když si každý z nich vybral jinou matraci. Preferujete matraci v jednom kuse, avšak požadavky na tvrdost máte s partnerem odlišné? Nevadí, dokážeme dvě tvrdosti matrace implementovat v jednu společnou matraci. To je Partnerský princip v Luxury Sleeping. 

 

 

Vybírat můžete matrace těchto značek:

PULLMAN

 

KUPERUS

 

   
   

TRUMP HOME

 

CHANTAL THOMASS

 

 

Vrchní top matrace

Vrchní top matrace tvoří extra komfortní vrstvu na posteli navíc. Dotváří ucelený design vysokých postelí, kdy svou výškou ještě přispívá k celkové výšce postele. Poskytuje maximální pohodlí a měkký pocit příjemného ulehnutí. Z praktického hlediska je vhodná jako hygienický prvek postele, dále slouží k zajištění jednolité spací plochy, kdy dvě hlavní separátní matrace vedle sebe mohou být překryty právě top matrací v jednom kuse. Možnost zhotovení v jakýchkoliv rozměrech. Více informací ZDE.