KUPERUS

Ručně vyráběné postele od r. 1905 s královským rodokmenem.

V roce 1905 se Kuperus oficiálně uvedl jako výrobce postelí a postelových rámů v holandském městě Almelo. Ačkoliv to bylo obtížné období, výroba postelí narůstala. Těsně před 2. světovou válkou požádal syn zakladatele firmy Sjoerd Kuperus ml. o evropský patent pro unikátní postele.

Na počátku 90. let převzal Kuperus pan Jan Rollerman. Jan je průmyslový architekt a první „nerodinný“ majitel společnosti. Společně s řemeslníky ve výrobě postelí Kuperus vyvinul nový způsob výroby postelí, kdy hlavní důraz klade na materiály, složení a zpracování…vše dle výběru a specifických přání zákazníka. Sto let zkušeností, poctivé zpracování, používání pouze a výhradně přírodních materiálů a obrovská pozornost věnovaná individuálním přáním zákazníka.

V roce 2005 získala firma Kuperus za dlouholetou tradici vysoké kvality řemeslné práce ocenění Královské rodiny, která je odběratelem a uživatelem postelí Kuperus.

Nabídka luxusních postelí KUPERUS

 

 

Síla přírody.

Přírodní materiály v různých vrstvách v přesně určené tloušťce a správném pořadí. To dělá Kuperus Kuperusem.

Přírodní suroviny přispívají významně ke vzdušnosti postele. Koňské žíně, bavlna, čistá vlna, len, borovicové dřevo…- vše důkaz přírody. Se správným použitím těchto materiálů získáme příjemnou teplotu a úroveň vlhkosti. Takže si můžete užít ten nejlepší odpočinek a pocit z dobré noci v létě i v zimě.

   

Kuperus kontinentální postele se odlišují od ostatních spacích systémů nejen z hlediska vzhledu a pocitu, ale také pro vysokou míru pohodlí a vynikající ergonomické proporce. Ty nejlepší přírodní materiály a 100 let řemesla zaručují skvělý noční odpočinek po mnoho a mnoho let.

Kuperus postel je z toho důvodu zdravou investicí s dlouhou životností.