O značce Pullman

Říká se, že s léty přichází zkušenost. Ze zkušenosti a poctivé práce pramení kvalita. Desetiletí prověřené kvality vytvoří tradici.  PULLMAN je jedna z mála značek na světě, které se mohou pochlubit více než 150letou tradicí a zároveň světovým prvenstvím ve vývoji spacích pružinových systémů. U zrodu značky stál Georgie Mortimer Pullman, který  před 150 lety skvělým nápadem od základu změnil vnímání pohodlí a luxusu při cestování vlakem.  Bohaté zkušenosti použil při návrhu pružinových systémů, které se již začátkem minulého století staly synonymem pro kvalitní odpočinek a spánek. Značka PULLMAN se nevratně spojila s luxusem a kvalitou.

Několik výrobků se, od té doby, nabízí pod značkou PULLMAN. Ať už je to proslulá síť hotelů anebo nejluxusnější provedení Mercedesu, vždy se jedná o produkt, který je něčím výjimečný.

Původ komfortní koncepce spánku Pullman sahá až do roku 1865, kdy George Pullman vynalezl unikátní pružinový systém a aplikoval tento systém v luxusních vlacích, např. ve vlaku Orient Express. Pullman navrhuje a vyrábí v Holandsku od roku 1937 matrace, postele a pohodlné top matrace. Ryze holandské výrobky jsou zhotovovány těmi nejlepšími designéry a řemeslníky, na základě vize, že zákazníci mají své vlastní unikátní potřeby a nároky na styl, barevnost a pohodlí.

I v novém století se nám daří udržovat vzácnou vyváženost mezi tradicí, kvalitou a novými technologiemi. Zaměřujeme se na úzkou skupinu zákazníků, kteří umí ocenit prestiž a kvalitu značky PULLMAN a kteří zároveň mají vysoké požadavky na kvalitu a design.

Nabídka luxusních postelí PULLMAN