POLOHOVACÍ POSTELE KUPERUS

Luxusní vysoké postele KUPERUS mohou být vybaveny zabudovaným zcela tichým polohovacím systémem na dálkové ovládání. Pokrokové polohování umožňuje samostatné a citlivé nastavení až 5 různých relaxačních a spacích poloh. Uvedené systémy umožňují, pouhým stisknutím tlačítka, přeměnu kvalitní postele v pohodlnou pracovní a relaxační zónu.

Se zabudovaným polohováním je postel Kuperus více než spací systém. Sledování filmu, čtení knihy, rozhovor s partnerem se sklenkou vína nebo práce na laptopu…. To vše si můžete dopřát v pohodlí své postele.

S polohovacím systémem Kuperus zažijete komfort v každé poloze.
 
„Tailor made“ = na míru. Osobní přístup.

Kuperus vyrábí více než 100 let vysoce kvalitní postele. Čistě ruční výroba s přírodními materiály. Přesto, že v zásadách výroby nic nemění je neustále moderní společností. A to díky tomu, že naslouchá přáním a potřebám každého zákazníka a dokonale ho poznává. Tím je KUPERUS stále napřed, s tradicí, která stále pokračuje již více než 100 let.

 

VIP polohovací systémy  

Polohovací systémy VIP jsou vrcholové kvality a vyspělé technologie.

POLOHOVACÍ SYSTÉM VIP 4 ELITE -  nevyspělejší polohovací systém

Polohovací systém VIP 4 Elite nabízí možnost polohovat nezávisle část krční páteře, část zad a horní partii nohou. Polohování je navíc vybaveno systémem Slide Back, kdy celé lůžko zajíždí dozadu a dostává tak podobu  křesla, aby Vaše pozice vsedě byla ergonomicky dokonalá. Dálkový bezdrátový ovladač je samozřejmostí, stejně tak, jako možnost naprogramování Vašich oblíbených pozic do paměti. Jedním stiskem tak bude nastavena Vaše oblíbená poloha.

POLOHOVACÍ SYSTÉM VIP 4

Polohovací systém VIP 4 má 4 motory. Nezávisle lze polohovat část krční páteře, část zad, horní partii  nohou a navíc také spodní partii nohou. Ovládání je zajištěno pomocí dálkového bezdrátového ovladače, na němž si můžete naprogramovat 4 preferované pozice. Jedním stiskem bude nastavena Vaše oblíbená pozice.

 

POLOHOVACÍ SYSTÉM VIP 2

Polohovací systém VIP 2 má 2 motory s nezávislým polohováním části zad a části nohou. Část nohou má automatickou kolenní podporu. Ovládat svou postel můžete dálkovým bezdrátovým ovladačem.

 

 

K dokonalému komfortu nabízí KUPERUS kromě špičkového polohování také relaxační masáž. Novinkou na českém trhu jsou speciální masážní systémy s funkcí Wave zabudované v matraci. Jedinečností této funkce je, že u značky KUPERUS lze mít masážní systém implementován také ve vrchní top matraci.

Postel KUPERUS se o Vás skvěle postará, ať už poskytnutím zdravého spánku či příjemného odpočinku.