Luxusní postele LUXURY SLEEPING

POLOHOVACÍ POSTELE KUPERUS

Je třeba myslet i na pohodlí a komfortní odpočinek pro rychlejší regeneraci sil. Postel tedy nevyužíváme výhradně ke spánku, ale také k relaxaci, např. četbě knih, sledování televize, práci na počítači apod.

Při těchto činnostech ovšem neprospívá páteři podložení ramen či hlavy polštáři. Nejvhodnější je polohovací postel, která je schopna zajistit požadovanou polohu rychle a bez fyzické námahy.

 

 

 

POLOHOVACI POSTELE KUPERUS

Luxusní postele KUPERUS mohou být vybaveny zcela tichým polohovacím systémem na dálkové ovládání s možností uložení jednotlivých poloh do paměti. Pokrokové polohování umožňuje samostatné a citlivé nastavení až 5 různých relaxačních a spacích poloh. Nejvyspělejší unikátní technologie Slide Back umožňuje okamžitou přeměnu kvalitní postele v pohodlnou pracovní a relaxační zónu. Automaticky se vysouvá opora krční páteře. Celá koncepce vychází z ergonomie a vytváří tak pro lidské tělo ideální podmínky. Speciální zabudovaný masážní systém s funkcí Wave Vás příjemně uvolní.

Se zabudovaným polohováním je postel Kuperus více než spací systém. Sledování filmu, čtení knihy, rozhovor s partnerem se sklenkou vína nebo práce na laptopu…. To vše si můžete dopřát v pohodlí své postele.

S polohovacím systémem Kuperus zažijete komfort v každé poloze.
 

 

VIP polohovací systémy  

Polohovací systémy VIP jsou vrcholové kvality a vyspělé technologie.

POLOHOVACÍ SYSTÉM VIP 4 ELITE - nejvyspělejší polohovací systém

Polohovací systém VIP 4 Elite nabízí možnost polohovat nezávisle část krční páteře, část zad a horní stehenní a spodní lýtkovou partii nohou. Polohování je navíc vybaveno systémem Slide Back, kdy celé lůžko zajíždí dozadu a dostává tak podobu křesla, aby Vaše pozice vsedě byla ergonomicky dokonalá. Dálkový bezdrátový ovladač je samozřejmostí, stejně tak, jako možnost naprogramování Vašich oblíbených pozic do paměti. Jedním stiskem tak bude nastavena Vaše oblíbená poloha. Využít můžete i funkce svítilny či podsvícení celé postele.

POLOHOVACÍ SYSTÉM VIP 4

Polohovací systém VIP 4 je vybaven 4mi motory s vyspělými možnostmi polohování. Nezávisle lze polohovat část krční páteře a část zad, horní stehenní partii nohou, a navíc také spodní lýtkovou část nohou. Ovládání je zajištěno pomocí dálkového bezdrátového ovladače, na němž si můžete naprogramovat své preferované pozice. Jedním stiskem tak bude nastavena Vaše oblíbená pozice. Dalšími variabilními funkcemi jsou osobní svítilna a podsvícení postele.

POLOHOVACÍ SYSTÉM VIP 2

Polohovací systém VIP 2 umožňuje nezávislé polohování části zad a části nohou. V oblasti nohou je automaticky zohledněna separátní podpora stehenní a lýtkové části zvlášť s využitím automatické kolenní podpory. Ovládat svou postel můžete dálkovým bezdrátovým ovladačem. Ten Vám poslouží i jako osobní svítilna.

 

„Tailor made“ = na míru. Osobní přístup.

Kuperus vyrábí více než 100 let vysoce kvalitní postele. Čistě ruční výroba s přírodními materiály. Přesto, že v zásadách výroby nic nemění je neustále moderní společností. A to díky tomu, že naslouchá přáním a potřebám každého zákazníka a dokonale ho poznává. Tím je KUPERUS stále napřed, s tradicí, která stále pokračuje již více než 100 let.

POSTEL VÁS I NAMASÍRUJE

K dokonalému komfortu nabízí KUPERUS také RELAXAČNÍ MASÁŽ. Speciální masážní systémy s funkcí Wave zabudované v matraci nabízí několik typů masáží volitelné díky dálkovému ovladači. Jedinečností této funkce je, že u značky KUPERUS lze mít masážní systém implementován také ve vrchní top matraci.

Postel KUPERUS se o Vás skvěle postará, ať už poskytnutím zdravého spánku či příjemného odpočinku.