Luxusní postele LUXURY SLEEPING

POLOHOVACÍ POSTELE PULLMAN

Je třeba myslet i na pohodlí a komfortní odpočinek pro rychlejší regeneraci sil. Postel tedy nevyužíváme výhradně ke spánku, ale také k relaxaci, např. četbě knih, sledování televize, práci na počítači apod.

Při těchto činnostech ovšem neprospívá páteři podložení ramen či hlavy polštáři. Nejvhodnější je polohovací postel, která je schopna zajistit požadovanou polohu rychle a bez fyzické námahy.

 

 

POLOHOVACÍ POSTELE PULLMAN

Boxspringy, jak se říká podkladovým systémům, které nahrazují klasické rošty mohou být u značky PULLMAN buď ve verzi fixní, tedy nepolohovací nebo ve verzi polohovací.

 

Polohovací boxspringy Moonrise

Systém Moonrise je možno použít v postelích Pullman spolu s čelem postele (v zadní i přední části) nebo bez čela. Motorové systémy jsou vybaveny dálkovým ovládáním, tedy žádné dráty, žádné viditelné kabely.

Moonrise 5

Elektricky ovládaný podkladový systém se dvěma motory. Umožňuje nastavení polohy pod hlavou a pohodlné nastavení výšky v části nohou a kolenou. Jádro je tvořeno nezávislými taštičkovými pružinami.

 

Nohy boxspringů

V závislosti na vybraném typu boxsrpingu lze vybrat vzhled, materiál a barvu nožiček.

 

Výroba na míru

Nastavitelné podkladové systémy = boxspringy na míru
Specialita značky Pullman: all-size nastavitelné boxspringy na míru. Model Moonrise 5  se dodává bez navýšení ceny v provedení all-size. Přitom se pro vás stanoví ideální podpora pod koleny.