Luxusní postele LUXURY SLEEPING

POSTEL CORNWALL

Model postele od tradičního výrobce PULLMAN dokazuje, že postel nemusí plnit jen, sice svou nejdůležitější, a sice užitnou funkci, ale při volbě jejího vzhledu lze zapojit fantazii. Hladké nadčasové záhlaví si může dovolit být „oděno“ do typu potahového materiálu, který rozhodně nenudí. Kromě záhlaví, tedy čela postele (headboard) může být postel vybavena také čelem v nohou postele, tedy pelestí (feetboard). Postel působí komplexním dojmem.

 
POSTEL CORNWALL POSTEL CORNWALL POSTEL CORNWALL POSTEL CORNWALL POSTEL CORNWALL POSTEL CORNWALL

Podkladové systémy, tzv. boxspringy , na nich hlavní matrace a na nich ještě vrchní top matrace tvoří ten správný systém kontinentální postele. Dle výběru zákazníka mohou být vyrobeny také doplňky k posteli ve stejném vzhledu, tvořící tak unikátní ladící celek. Kromě nočních stolků to může být i lavička před postel s úložným prostorem.

 KUPERUS
výrobce s dlouholetou tradicí ruční výroby specializující se na vysoké postele, polohovací postele, čalouněné postele a matrace. Královské ocenění kvality, používání výhradně těch nejlepších přírodních materiálů a více než 100 let tradice poctivé řemeslné výroby Vám zaručí kvalitní spánek po celý život. Každé ráno budete vstávat z Vaší luxusní postele odpočatí a svěží do nového dne.

Matrace KUPERUS jsou ručně vyráběny individuálně dle potřeb každého zákazníka s ohledem na jeho tělesné proporce, spací návyky a požadavky na tvrdost. Možnost implementace moderního masážního systému přímo do matrace. Vaše luxusní matrace Vám zajistí masáž každý den v pohodlí Vašeho domova.

PULLMAN
tradiční holandský výrobce vysokých kontinentálních, polohovacích, čalouněných luxusních postelí a matrací. Pokrokové technologie, unikátní patentovaný systém pružin Inside Pocket Spring, moderní polohovací postelové systémy a praktické doplňky – to vše je garancí zdravého spánku a odpočinku.

Ložní prádlo a domácí textil značky SLABBINCK je jedinečnou ozdobou všech domácností, ať už se jedná o ložnice, koupelny či kuchyně. Výsledkem kombinace těch nejlepších přírodních materiálů a ručního zpracování jsou unikátní kolekce špičkové kvality a nadčasového designu. Značka SLABBINCK dává prostor fantazii každého zákazníka, který si může navrhnout vlastní design či motiv dekorace povlečení, ručníků i ubrusů. Můžete se stát tvůrcem vlastní kolekce. Zakázkové krejčovství pro Vaši domácnost.