Luxusní postele LUXURY SLEEPING

POSTEL GRAND SOIREE

JIŽ NENÍ K PRODEJI

Do této postele se budete rádi vracet nejen po velkém večírku, jak název čela napovídá. Tvůrcem designu tohoto záhlaví je slavný designér Matteo Thun. Moderní široké čelo postele je atraktivní, a určitě zaujme sebevědomé osobnosti.

 
POSTEL GRAND SOIREE

Postel se skládá z jednotlivých dílů, kterými jsou základna postele typu boxspring, hlavní matrace a vrchní top matrace. Potahový materiál lze vybrat ze široké nabídky potahových materiálů, včt. možnosti použití vlastní potahové látky. Postel může být zhotovena v jakémkoliv požadovaném rozměru.


Komponenty

Záhlaví (čelo) postele

Ozdobná část, která vdechne Vaší posteli charakter, a je nejdůležitější designovou součástí postele.


Díky zakázkové výrobě můžete mít záhlaví, které bude dotvářet dokonalý vzhled postele dle Vašeho přání. Holandští mistři pro Vás vyrobí záhlaví nejen dle Vašeho výběru ze stávající nabídky, nýbrž také dle Vašeho vlastního návrhu, na kterém se spolu s Vámi můžeme podílet. Také jsme schopni zadat do výroby návrh Vašeho designéra. Nemusíte se tedy omezovat, dopřejte své ložnici královnu v podobě Vaší postele. Vaše fantazie a prostor Vašeho interiéru jsou rozhodující. Rozměry záhlaví si můžete určit dle Vašich potřeb, stejně tak typ a odstín potahového materiálu, dekoraci a finální zpracování, včt. možnosti upevnění ke zdi. Samozřejmostí je také možnost výroby postele bez jakéhokoliv záhlaví. Zároveň si můžete objednat záhlaví samostatně k Vaší již stávající posteli.

Podkladové systémy (tzv. boxspringy)

Tento komponent tvoří základnu postele (té pravé kontinentální).

Jsou zhotoveny z pravého borovicového dřeva a obsahují pružinový systém s vrstvami přírodních materiálů, díky čemuž v kombinaci s matrací, získává tělo tu správnou podporu páteře při roznášení tlaku během spánku. Boxspringy se pro dvoulůžko vyrábějí ve dvou kusech, ovšem zkušení holandští mistři dokáží na Vaše přání vyrobit dvoulůžko, které může vizuálně působit jako by bylo tvořeno jedním společným boxspringem. Boxspring může plnit také funkce pro Váš komfortní odpočinek, a sice aplikací polohovacího systému. V nabídce máme několik typů polohovacích systémů dle náročnosti klienta. Ovšem polohování není na úkor kvality spánku, jelikož i v případě implementace polohovacího systému zůstává zachován boxspring, tj. náplň podkladového systému s pružinami, což je základ každého boxspringu a každé kontinentální postele. Rozměry postele, tedy boxspringů si můžete určit dle Vašich požadavků. Tuto kvalitní základnu postele si můžete pořídit také samostatně a použít ji můžete místo lamelových roštů (které nikdy nemohou poskytnout tak perfektní podporu) pod Vaše stávající matrace.

Matrace

Hlavní matrace je nejdůležitější součást vysoké kontinentální postele a je tvořena vrstvami přírodních materiálů a pružinovým systémem, kdy je každá pružina individuálně zabalena do svého pouzdra pro působení podpory těla bod po bodu.

Spolu s boxspringem komunikuje jakýkoliv tlak, který na ní tělo vyvíjí. Každý člověk má jiné pocitové vnímání tvrdosti, jiný typ postavy, tělesnou hmotnost, styl života. Zkrátka každý je originál. Naše matrace však mohou v kombinaci s vrchní top matrací zajistit ten správný spánek každému jedinci na míru. Vybírat lze dokonce až z 6-ti tvrdostí (S – M – F – XF -XXF – XXXF). Matrace jsou zhotoveny v barevném provedení, stejném jako celá postel. Ovšem můžete si pořídit pouze matrace bez ostatních komponentů postele, a v tom případě může být zhotovena v klasickém bílém potahu v několika variantách dle Vašeho výběru (damašek, hedvábí, bavlna…). Rozměry (délka, šířka, výška) matrací jsou volitelné dle Vašeho přání. Nemusíte se tedy držet jen standardního rozměru 180x200cm (tj. 2x 90x200cm), můžete si dopřát postel větší.

Vrchní top matrace

Koruna pravé kontinentální postele! Vrchní matrace neboli Top matrace plní funkci dokonalého zpříjemnění pocitu při uléhání do postele.

Někdo se rád „zahnízdí“, jiný zase upřednostňuje pevnější podložku při uléhání. Každopádně naši holandští královští výrobci dokáží uspokojit přání každého spáče. Vrchní top matrace může být pro Vás vyrobena s náplní, kterou si vyberete. Jsme jediný na našem trhu, kteří Vám mohou nechat vyrobit top matraci s náplní TAŠTIČKOVÉ MINI-PRUŽINKY, kdy je každá jednotlivá pružinka individuálně zabalena do vlastního pouzdra pro dokonalou bodovou podporu těla. Náplň můžete mít také z koňských žíní či přírodního latexu. Potah je vždy tvořen také pouze přírodními materiály. Toto správné souznění vrchní top matrace s hlavní matrací vytváří perfektní prostor pro nadmíru příjemný spánek a odpočinek. Výhodou vrchní top matrace je snadná manipulace při převlékání postele, včt. prostěradla (ložní prádlo zde). Stejně jako u ostatních komponentů, i vrchní top matraci lze pořídit v rozměrech určených zákazníkem. I tento komponent lze pořídit zvlášť na Vaše stávající matrace.

Nohy postele

Montují se k podkladovým systémům (boxspringům) a stojí na nich celá postel.

Dřevěné či kovové, vybrat si lze z více tvarů a typů. K dokonalému sladění s celkovým vzhledem postele a interiéru je v nabídce několik druhů barevného provedení a různé výšky nožiček. Inspirujte se zde: http://www.postele-ls.cz/cs/nohy-138.html. Pokud byste si z barev nevybrali, lze individuálně domluvit požadovaný odstín či výšku.


KUPERUS
výrobce s dlouholetou tradicí ruční výroby specializující se na vysoké postele, polohovací postele, čalouněné postele a matrace. Královské ocenění kvality, používání výhradně těch nejlepších přírodních materiálů a více než 100 let tradice poctivé řemeslné výroby Vám zaručí kvalitní spánek po celý život. Každé ráno budete vstávat z Vaší luxusní postele odpočatí a svěží do nového dne.

Matrace KUPERUS jsou ručně vyráběny individuálně dle potřeb každého zákazníka s ohledem na jeho tělesné proporce, spací návyky a požadavky na tvrdost. Možnost implementace moderního masážního systému přímo do matrace. Vaše luxusní matrace Vám zajistí masáž každý den v pohodlí Vašeho domova.

PULLMAN
tradiční holandský výrobce vysokých kontinentálních, polohovacích, čalouněných luxusních postelí a matrací. Pokrokové technologie, unikátní patentovaný systém pružin Inside Pocket Spring, moderní polohovací postelové systémy a praktické doplňky – to vše je garancí zdravého spánku a odpočinku.

Ložní prádlo a domácí textil značky SLABBINCK je jedinečnou ozdobou všech domácností, ať už se jedná o ložnice, koupelny či kuchyně. Výsledkem kombinace těch nejlepších přírodních materiálů a ručního zpracování jsou unikátní kolekce špičkové kvality a nadčasového designu. Značka SLABBINCK dává prostor fantazii každého zákazníka, který si může navrhnout vlastní design či motiv dekorace povlečení, ručníků i ubrusů. Můžete se stát tvůrcem vlastní kolekce. Zakázkové krejčovství pro Vaši domácnost.