Luxusní postele LUXURY SLEEPING

POSTEL OTTAWA

Nová postel holandského výrobce s více než stoletou tradicí nabízí kromě kvalitního a zdravého spánku také potěšení pro oko. Elegantní záhlaví, které je opticky rozdělené do čtyř částí díky precizní řemeslné čalounické výrobě. Kromě mnoha typů a barev potahových materiálů nabízí PULLMAN také pravou kůži, která dodává tomu modelu „glamour look“.

 
POSTEL OTTAWA POSTEL OTTAWA POSTEL OTTAWA

Základnu postele tvoří podkladové systémy, tzv. boxspringy a hlavní matrace, které mohou být korunovány vrchní top matrací. Postel může být také v polohovatelné verzi. Barevnost celé postele si vybírá zákazník ze široké škály potahových materiálů.

 KUPERUS
výrobce s dlouholetou tradicí ruční výroby specializující se na vysoké postele, polohovací postele, čalouněné postele a matrace. Královské ocenění kvality, používání výhradně těch nejlepších přírodních materiálů a více než 100 let tradice poctivé řemeslné výroby Vám zaručí kvalitní spánek po celý život. Každé ráno budete vstávat z Vaší luxusní postele odpočatí a svěží do nového dne.

Matrace KUPERUS jsou ručně vyráběny individuálně dle potřeb každého zákazníka s ohledem na jeho tělesné proporce, spací návyky a požadavky na tvrdost. Možnost implementace moderního masážního systému přímo do matrace. Vaše luxusní matrace Vám zajistí masáž každý den v pohodlí Vašeho domova.

PULLMAN
tradiční holandský výrobce vysokých kontinentálních, polohovacích, čalouněných luxusních postelí a matrací. Pokrokové technologie, unikátní patentovaný systém pružin Inside Pocket Spring, moderní polohovací postelové systémy a praktické doplňky – to vše je garancí zdravého spánku a odpočinku.

Ložní prádlo a domácí textil značky SLABBINCK je jedinečnou ozdobou všech domácností, ať už se jedná o ložnice, koupelny či kuchyně. Výsledkem kombinace těch nejlepších přírodních materiálů a ručního zpracování jsou unikátní kolekce špičkové kvality a nadčasového designu. Značka SLABBINCK dává prostor fantazii každého zákazníka, který si může navrhnout vlastní design či motiv dekorace povlečení, ručníků i ubrusů. Můžete se stát tvůrcem vlastní kolekce. Zakázkové krejčovství pro Vaši domácnost.