Luxusní postele LUXURY SLEEPING

NAPSALI O NÁS


Již od roku 2008 Vám přinášíme kvalitní spánek od renomovaných výrobců těch pravých kontinentálních vysokých postelí. Byli jsme první a jediný multibrand showroom luxusních postelí u nás, a od samého počátku rozšiřujeme povědomí o zdravém spánku a dokonalém odpočinku, který dokáže poskytnout pouze postel vyrobena na zakázku z těch správných přírodních materiálů. Pouze zkušení mistři svého oboru proslulých značek se 100-letou historií Vám vyrobí postel či matraci splňující přesně Vaše individuální potřeby. A my Vám s výběrem díky našim dlouholetým zkušenostem dobře poradíme.

Zde uvádíme několik článků, které mohou být inspirativními i pro Vás.
 

příloha Technologie iPad - S iPadem nejen do školy, ale i do postele!

září 2013

Luxury Sleeping podporuje příznivce moderních technologií nejen nabídkou špičkových postelí, ale v září ještě přidá iPad ke každé polohovací posteli KUPERUS.

Luxury Sleeping prezentuje komfortní postele splňující ty nejvyšší požadavky na zdravý spánek, a zároveň s moderními technologiemi jako je možnost polohování postele pomocí dálkového ovládání. Máte-li chuť odpočívat a číst, ať už knihu klasickou či elektronickou na Vašem zařízení, stačí stisknout tlačítko dálkového ovladače a Vaše postel se promění v pohodlné křeslo. Možností polohování je hned několik – tak například dámy ocení možnost polohování v oblasti nohou, kdy po celodenním nošení vysokých podpatků, mohou dát svým nožkám odpočinout. Opět stačí stisk příslušného tlačítka a postel se zvedne právě v oblasti nohou. Naopak pro spáče, kteří mají rádi tzv. „hodně pod hlavou“ je vhodná možnost polohování pouze části ramenou tak, aby měla takovou podporu, jaká jim vyhovuje. Zkrátka, každý si najde tu svou správnou polohu.

Navštivte osobně Multibrand showroom LUXURY SLEEPING, Korunní 108b, Praha 10 – Vinohrady! postele-LS.cz , email: info@postele-ls.cz, tel.: +420 773 503 100