Luxusní postele LUXURY SLEEPING

NAPSALI O NÁS


Již od roku 2008 Vám přinášíme kvalitní spánek od renomovaných výrobců těch pravých kontinentálních vysokých postelí. Byli jsme první a jediný multibrand showroom luxusních postelí u nás, a od samého počátku rozšiřujeme povědomí o zdravém spánku a dokonalém odpočinku, který dokáže poskytnout pouze postel vyrobena na zakázku z těch správných přírodních materiálů. Pouze zkušení mistři svého oboru proslulých značek se 100-letou historií Vám vyrobí postel či matraci splňující přesně Vaše individuální potřeby. A my Vám s výběrem díky našim dlouholetým zkušenostem dobře poradíme.

Zde uvádíme několik článků, které mohou být inspirativními i pro Vás.
 

Rezidence - KAM SE POSUNUL VÝZNAM SPOKOJENÉHO SPÁNKU

listopad 2015

Dříve jsme nevěnovali příliš pozornosti tomu, na jakou matraci a postel uléháme. Postel byla chápána jako nábytek do ložnice, který měl plnit maximálně funkci z hlediska designu, samotné spací ploše se pozornost až tolik nevěnovala. V dnešní době náročné na množství shonu, podávání špičkových výkonů, plnění vysokých cílů a zároveň na rozmanité možnosti sportovních aktivit a zábavy získává stále více na významu kvalitní spánek a odpočinek pro naše tělo. Do povědomí se začaly dostávat postele vysoké, kontinentální a takové, které poskytují rozšířené možnosti využití než jen ulehnout na ně a spát. Lidé si více uvědomují hodnoty svého zdraví a chápou, že díky správnému spánku a odpočinku mohou nejen načerpat více energie, ale také že pečují o své tělo.
V současnosti se na trhu můžete setkat s množstvím obchodníků, kteří nabízí postele a matrace různých značek.
Pokud si ovšem chcete dopřát skutečnou kvalitu a maximum komfortu při spánku, je třeba věnovat pozornost několika zásadním faktorům. Nejdůležitější je výrobce neboli značka, jejíž kvalita by měla být podtržena dlouholetou tradicí. Tuto skutečně dlouholetou tradici lokální výrobci často nemají, jelikož posledních několik desítek let v našich zeměpisných šířkách se hojně využívalo chemické odvětví, a tedy pěnové matrace.
Nyní je trend zpět k přírodě, proto už konečně také u nás lidé začali více vnímat, na čem chtějí spát. Zahraniční značky s dlouholetou tradicí používají přírodní materiály, jako jsou vlna, bavlna, koňské žíně, dřevo, jednotlivě balené taštičkové pružiny, které zárukou zdravého a kvalitního spánku, jelikož poskytují celé posteli prodyšnost a možnost cirkulace vzduchu. Toto umělé materiály, jako jsou různé druhy pěn, nezajistí.
Dalším hlediskem ústícím z dlouholeté tradice je ruční řemeslné zpracování mistry svého oboru, jejichž zručnost se dědí z generace na generaci.
Jak víme, marketing je dokáže vzbudit zájem a povědomí o značkách, ovšem pouze vysoká viditelnost značky ještě není zárukou skutečné kvality. Důležité je porozumět hodnotě a přednostem takové kvalitní postele a cítit se v ní již při vyzkoušení dobře.
Trendem ve vývoji je také funkčnost postele, jak již bylo zmíněno. V dnešní době lze požadovat postel s polohovacím systémem, v níž můžete pohodlně relaxovat při zachování správné ergonomie Vašeho těla. Samozřejmostí by mělo být ovládání polohování pomocí dálkového ovladače s možností nezávisle polohovat jednotlivé části těla.
Postel toho však může zvládnout ještě více – je libo masáž? Integrované masážní systémy přímo v matraci nejsou u skutečných odborníků na luxusní spánek žádnou zvláštností. Zákazník si dokonce může vybrat, zda si přeje mít masážní systém v hlavní matraci nebo ve vrchní top matraci. . Běžně tvoří náplň vrchních top matrací koňské žíně či přírodní latex u kvalitních značek, a pak jsou to pěny. Ovšem skutečně pohodlnou výjimkou jsou vrchní top matrace, jejichž náplň, tvoří taštičkové mini-pružinky, které na trhu nabízí jediný spánkový specialista.

Co se týče vývoje samotného vzhledu postelí, oblibu si získávají čím dál tím více postele čalouněné, které působí příjemným a útulným dojmem. Záhlaví postelí jsou čalouněná a u skutečných odborníků si lze nejen vybrat z mnoha typů designů, ale zároveň je také možnost zhotovení záhlaví na základě vlastního návrhu klienta, včt. požadavků na rozměry. Kromě samotného očalounění čela postele lze v dnešní době také použít pro dekoraci drahé kameny. To dříve jistě nepatřilo mezi designové trendy postelí.

Shrnutím do jednoho slova by se dalo říci, že největším vývojovým trendem v nárocích na postel je JEDINEČNOST. Ta vychází nejen z přání zákazníků, ale je ve skutečnosti nutností pro poskytnutí toho nejlepšího spánku pro každého z nás. Jelikož každý z nás je jiný, a tak každá postel by měla být naším vlastním originálem.

Navštivte osobně Multibrand showroom LUXURY SLEEPING, Korunní 108b, Praha 10 – Vinohrady! www.postele-LS.cz , email: info@postele-ls.cz, tel.: +420 773 503 100