Luxusní postele LUXURY SLEEPING

NAPSALI O NÁS


Již od roku 2008 Vám přinášíme kvalitní spánek od renomovaných výrobců těch pravých kontinentálních vysokých postelí. Byli jsme první a jediný multibrand showroom luxusních postelí u nás, a od samého počátku rozšiřujeme povědomí o zdravém spánku a dokonalém odpočinku, který dokáže poskytnout pouze postel vyrobena na zakázku z těch správných přírodních materiálů. Pouze zkušení mistři svého oboru proslulých značek se 100-letou historií Vám vyrobí postel či matraci splňující přesně Vaše individuální potřeby. A my Vám s výběrem díky našim dlouholetým zkušenostem dobře poradíme.

Zde uvádíme několik článků, které mohou být inspirativními i pro Vás.
 

REZIDENCE - Postele Boxspring, záruka kvalitního spánku

únor 2015

Výhodou vysokých postelí je nejen pohodlné vstávání po celonočním odpočinku, ale zejména spánek samotný, kdy tělo potřebuje tu správnou podporu pro perfektní regeneraci. Tu zaručuje podkladový systém zvaný boxspring.

„Ne všechny nabízené vysoké postele na trhu jsou vybaveny tou správnou základnou, kterou je právě boxspring. Některé modely mají v podkladovém systému pouze lamely, které nemohou poskytnout ten správný komfort spánku. Někteří výrobci dokonce nabízí u vysokých postelí úložný prostor. Ve skutečném boxspringu však není úložný prostor možný, protože hlavní jeho náplní je sofistikovaný pružinový systém,“ vysvětluje specialistka v oboru luxusních postelí a majitelka showroomu LUXURY SLEEPING, Ivana Guthová.

„Boxspring tvoří pevnou základnu postele, která nahrazuje lamelové rošty,“ pokračuje Ivana Guthová. Podle jejích slov výhodou boxspringů oproti lamelovým systémům je nesrovnatelně vyšší životnost a eliminovaná hlučnost, s níž se potýká mnoho postelí právě s lamelovými rošty. „Správný boxspring je zhotoven z masivního dřevěného borovicového rámu a má v sobě soustavu pružin, která může „komunikovat“ s pružinami v matraci. Jakýkoliv pohyb těla na matraci nevyvolává zpětnou reakci, absorbuje ho právě pružinový systém v boxspringu.

Pružinové systémy tvoří pružiny typu bonel či taštičkové. Vrstva taštičkových pružin zajišťuje podporu těla bod po bodu, a tím pádem rovnoměrné roznášení hmotnosti a tlaku. Boxspringy mohou být vybaveny oběma typy pružin, a to formou vrstvení jednotlivých druhů pružin na sebe. Typ použitých systémů a jejich zpracování v kombinaci s přírodními materiály má samozřejmě vliv na jejich kvalitu a funkčnost, a tím pádem na kvalitu spánku.

„Správný boxspring obsahuje ve svém nitru pružinový systém v kombinaci s čistě přírodními materiály, jako jsou koňské žíně, přírodní latex, vrstvy čisté vlny, bavlny či lnu, to vše je uloženo v masivním dřevěném rámu, který je očalouněný. Nehrozí tedy tvrdé a nepříjemné následky při neopatrném pohybu v těsné blízkosti postele,“ pokračuje Ivana Guthová. Jak doplňuje, vedle standardního pevného boxspringu mohou být i polohovací modely ovládané na dálku pomocí ovladače. Polohovací systém je integrován přímo uvnitř systému, takže je z vnějšího pohledu neviditelný a neruší tak design celé postele.

Navštivte osobně Multibrand showroom LUXURY SLEEPING, Korunní 108b, Praha 10 – Vinohrady! postele-LS.cz , email: info@postele-ls.cz, tel.: +420 773 503 100