Luxusní postele LUXURY SLEEPING

NAPSALI O NÁS


Již od roku 2008 Vám přinášíme kvalitní spánek od renomovaných výrobců těch pravých kontinentálních vysokých postelí. Byli jsme první a jediný multibrand showroom luxusních postelí u nás, a od samého počátku rozšiřujeme povědomí o zdravém spánku a dokonalém odpočinku, který dokáže poskytnout pouze postel vyrobena na zakázku z těch správných přírodních materiálů. Pouze zkušení mistři svého oboru proslulých značek se 100-letou historií Vám vyrobí postel či matraci splňující přesně Vaše individuální potřeby. A my Vám s výběrem díky našim dlouholetým zkušenostem dobře poradíme.

Zde uvádíme několik článků, které mohou být inspirativními i pro Vás.
 

RODIČŮM.CZ - ROZHOVOR S PAVLEM CEJNAREM

listopad 2017

Pavle, před více než rokem jste se stal poprvé otcem. To je vždycky velká změna. Jak vám tahle nově nabytá role změnila život? Je něco, čeho jste se musel kvůli malému Matýskovi vzdát?
 
Ano je to velká změna :) samozřejmě se člověk musí některých věcí vzdát, ale já se vzdal rád, protože každý Matějův úsměv mi dává tolik energie, jako nic jiného v životě. Vzdal jsem se různých večírků s kamarády, dokonce jsem omezil i moje pracovní vytížení a snažím se víc být doma. Uvědomil jsem si, že bych toho mohl v budoucnu litovat a práce není všechno!

A jak se Vám daří propojit profesní život s osobním? Být otcem a zároveň úspěšným moderátorem – to jsou v obou případech dost časově náročné profese. Musel jste omezit svoje pracovní aktivity, nebo se snažíte zvládat obojí v plném nasazení?

Já už v podstatě odpověděl v předchozí otázce. Jelikož jsem živitel rodiny, tak svoji práci dělat musím, ale je pravda, že kolikrát dokáži říci i NE – nezlobte se, v pátek moderuji tam a tam – v sobotu už raději zůstanu doma a budu si hrát s Matějem. Vždy to zatím každý klient pochopil, a ještě mě v tom podpořil.

Snad každý rodič důvěrně zná ty probdělé noci. Několikahodinový urputný křik, Vy nevíte proč, ale zato víte, že ráno potřebujete vstávat a jít moderovat. Jak to prožíváte s přítelkyní Vy?

Já měl v tomto směru asi velké štěstí. Matěj je a byl hodný a spí nám celou noc. A když náhodou se probudí, moje Verča zasáhne a já se můžu dále věnovat spánku, když ráno vstávám do práce. Právě kvůli obavám z nevyspání jsme si ještě před narozením Máti pořídili kvalitní postel, která nám zajistí kvalitní spánek i pro případ, že bychom času na spánek měli méně. Je to taková ta vysoká postel, o kterých se v poslední době hodně mluví. Hledali jsme, kde se dá vyzkoušet a pořídit a objevili jsme v Praze sympatický showroom LUXURY SLEEPING, kde mají více značek těchto postelí. Jsou tam dvě fajn dámy, které o postelích vědí asi úplně všechno, a tak nám poradili to nejlepší řešení pro nás na míru. Takže i kratší spánek v takové posteli je vydatný a ráno se mi vstává skvěle.

Jak se Vám celkově změnil s příchodem Matěje denní program a vůbec spánkový režim? Nechá Vás vyspat?

Mě se spíš změnil režim o víkendu, protože v týdnu většinou vstávám dřív jak Matěj a to v 5:30. O víkendu jsem si občas přispal, ale teď moc rádi vstaneme a vezmeme si ho k sobě do postele. Po ránu má vždy peckovou nálada a rádi s ním řádíme. navíc, jak už jsem zmínil, v té nové posteli nám je tak dobře, že si v ní rádi čas prodloužíme právě i s Máťou, když to jde.

Poradil byste méně zkušenějším rodičům svůj recept na tyhle probdělé noci? Jak být svěží, když ráno potřebujete fungovat?

Já to opravdu nezažil, takže nevím. Kamarádi nám vyhrožují, že nám ho budou chodit v noci budit, abychom to taky zažili :) :) :)

S partnerkou jste navíc podstoupili další velkou změnu, zabydlujete se ve svém nově postaveném domě blízko Kunětické hory. Jak se Vám ve Vašem novém království žije s rodinou?

Je to tady boží. Klid pohoda a navíc máme super sousedy. Vůbec si nedokážu představit žít a vychovávat Matěje třeba v Praze. Máme v Pardubicích a okolí celou rodinu a kamarády, takže vše je parádní. Navíc ten výhled na večer osvětlenou Kuňku je k nezaplacení. To musíš zažít :) byla to moje nejlepší investice života.

Prozraďte nám, v jakém stylu jste si svůj nový domov zařídili?

Vše nám vymýšlel kamarád arch. David Machač (archfactory.eu). Ten by Vám mohl vyprávět, jak jeho nápad vznikl. Vše je jednoduché v moderním stylu. Barvy šedá, černá, bílá – s barevnými doplňky. Celý dům postupně zabydlujeme, zahradu budeme dělat až příští rok. Mám rád, když věci vznikají postupně a vždy se můžu na nějakou novou věc těšit.

Jako moderátor pořadu Jak se staví sen jste nasbíral plno informací a inspirace pro bydlení. V čem se to na Vašem domě odrazilo nejvíce?

V pořadu Jak se staví sen jsem potkal arch. Davida Machače a to bylo asi nejzásadnější. Dále mě osobně asi nejvíce inspirovaly doplňky, které jsem nějaké „okopčil“ :) Hlavně jsem si udělal obrázek (podle všech stylů) jak by měl můj dům snů vypadat. Jaké materiály použít atd.

Nebylo pak o to těžší vybírat si při stavbě svého vysněného domu z nepřeberných možností a materiálů, které jste poznal?

Právě naopak, vše bylo lehčí … pořad JSSS jsem natáčel cca 7 let a vše si důkladně promyslel.

A jak jste se vyrovnal s větší vzdáleností, kterou musíte do Prahy za prací pravidelně dojíždět?

Já byl vždy ranní ptáče, takže vstávání mi nevadí. Cestování je dost náročné, ale můj syn mě tak nabíjí, že mi za to stojí dojíždět. Jinde, než v Praze bych uplatnění ve své práci asi nenašel. I když kolikrát kamarádům závidím, jak mají práci kousek od domova. Denně trávím v autě cca 3 hodiny a více.

Umíte si představit, že se tady jednou vaše rodina rozroste o další členy potomstva?

Samozřejmě, ale moje Veru zatím o tom nechce vůbec slyšet, ale myslím si, že Matěje jako jedináčka nenecháme. Alespoň já bych chtěl. Je to vše na mé partnerce. Chápu, že je mateřská dost náročná, ale na druhou stranu se snažím pomáhat jak můžu… uvidíme držte mi palce.  :) :) :)

LUXURY SLEEPING Multibrand showroom, Korunní 108b/2569, Praha 10 – Vinohrady, tel.: 773 503 100, email: info@postele-LS.cz, www.postele-LS.cz