Luxusní postele LUXURY SLEEPING

LUXUSNÍ MATRACE PULLMAN SILVER LINE

Matrace reaguje na Vaše tělo. Charakteristickým znakem matrací kolekce Silver Line je pružinový systém Advanced Dynamic Pocket sprint. Tato elektrotepelně tvrzená taštičková pružina má shora i ze spodu několik roznášecích vrstev umožňující aktivně reagovat na Vaše tělo po mnoho a mnoho let. Tento unikátní rys činí matrace Silver Line vhodnými pro různé typy postav, od malé až po dlouhou, od drobné až po robustní. Rozměry různých modelů matrací řady Silver Line jsou shodné s matracemi z řady Gold Line. Díky tomu lze kombinovat matrace z obou řad! Pokud nechcete mít matrace oddělené, lze je spojit zipem uprostřed (nutno poznamenat při objednávce). Potahy matrací vysoké kvality, z elastického materiálu jsou zpracovány inovativní technologií Sensity, která působením přirozených faktorů dělá spací prostředí hygienické a čisté.

 

Silverline Excellence
Matraci tvoří jádro složené z pružiny typu Advanced Dynamic Pocket, latexu a roznašeče tlaku z juty. Pružiny jsou zde flexibilním základem, na kterém báječně spíte a odpočíváte. Potah matrace tvoří čistá vlna a bavlna s možností výběru materiálu vhodného pro alergiky. Perfektní cirkulaci vzduchu zajistí ventilační průduchy v bočních stranách matrace. Potah je ručně vázaný a zpracován inovativní technologii Sensity zajišťují naprosto čistou matraci. Na výběr dvě tvrdosti. Výška 24cm.

 

Silverline Premier
Jádro je tvořeno z unikátního systému Advanced Dynamic Pocket a díky vrstvě ze studené HR pěny a náplni z čisté vlny 500g/m2 je výsledkem fantastická matrace. Potah je plněn čistou vlnou a bavlnou, pro bezchybnou cirkulaci vzduchu jsou implementovány po stranách matrace ventilační průduchy. Matrace se dodává v provedení ručně vázaného potahu s možností zpracování pro alergiky s náplní Climawatt. Na výběr tvrdost matrace Normal a Firm. Výška: 24cm .