Luxusní postele LUXURY SLEEPING

NAPSALI O NÁS


Již od roku 2008 Vám přinášíme kvalitní spánek od renomovaných výrobců těch pravých kontinentálních vysokých postelí. Byli jsme první a jediný multibrand showroom luxusních postelí u nás, a od samého počátku rozšiřujeme povědomí o zdravém spánku a dokonalém odpočinku, který dokáže poskytnout pouze postel vyrobena na zakázku z těch správných přírodních materiálů. Pouze zkušení mistři svého oboru proslulých značek se 100-letou historií Vám vyrobí postel či matraci splňující přesně Vaše individuální potřeby. A my Vám s výběrem díky našim dlouholetým zkušenostem dobře poradíme.

Zde uvádíme několik článků, které mohou být inspirativními i pro Vás.
 

stavimesen.cz - KRÁLOVSKY SI ODPOČINOUT!

srpen 2012

Showroom LUXURY SLEEPING specializující se na spánek a vše co s ním souvisí, výhradní zástupce renomovaných značek PULLMAN a SLABBINCK přivádí na trh České republiky další značku luxusních postelí.

Pod značkou KUPERUS se již od roku 1905 v nizozemském městě Almelo výhradně ručně vyrábí postele prémiového designu a kvality. KUPERUS vysoké postele se odlišují od ostatních spacích systémů naprostou jedinečností, a to nejen z hlediska vzhledu a pocitu, ale také pro vysokou míru pohodlí a vynikající ergonomické proporce. Výhradně ty nejlepší přírodní materiály a 100 let řemesla zaručují skvělý noční odpočinek a doplnění síly pro každý den. V postelích KUPERUS nenajdete ani stopu po strojové výrobě či po chemických látkách! Jsou ručně vyráběny řemeslníky na zakázku pouze z přírodních materiálů, jako jsou koňské žíně, čistá ovčí vlna, len, bavlna, dřevo ze švédských borovic.

Důkazem jedinečnosti postelí Kuperus je skutečnost, že každá postel je individuálně vytvořena na základě požadavků a potřeb každého zákazníka na vzhled a funkčnost postele. Každý komponent je vyráběn „na míru“ od nožiček přes boxspring, matrace, čelo postele až po materiál, barvu a dekorativní doplňky jako jsou například kameny Swarowski. Každá taková postel je naprostým neopakovatelným originálem, který je korunován štítkem se jménem uživatele. Není divu, že tyto postele jsou hodny i holandské královské rodiny, která si je oblíbila.

Postele KUPERUS mohou být vybaveny zcela zabudovaným tichým polohovacím systémem na dálkové ovládání. Pokrokové polohování umožňuje samostatné a citlivé nastavení až 5 různých spacích poloh. Novinkou na Českém trhu jsou speciální zabudované masážní systémy s funkcí Wave. Uvedené systémy umožňují, pouhým stisknutím tlačítka, přeměnu kvalitní a pohodlné postele v pracovní a relaxační zónu.

Postele KUPERUS mohou být čalouněné jednou z několika desítek různých látek, včetně pravé kůže v neomezených barevných variantách. Milovníci designových detailů si mohou nechat postel ozdobit dekorativními prvky, od prošívání, knoflíčků až po vsazení drahých kamenů.

Přijďte nás navštívit do nově otevřeného showroom-u LUXURY SLEEPING v Korunní ulici v Praze na Královských Vinohradech!

Navštivte osobně Multibrand showroom LUXURY SLEEPING, Korunní 108b, Praha 10 – Vinohrady! postele-LS.cz , email: info@postele-ls.cz, tel.: +420 773 503 100