Luxusní postele LUXURY SLEEPING

TOP MATRACE ZDARMA NA NOVOU POSTEL

Stále se něco děje! Také my myslíme na Vás, naše zákazníky, ať už stávající či nové a potencionální, a připravujeme pro Vás vždy něco nového. Snažíme se zpříjemnit Vám nákup u nás různými výhodami, přinášet novinky, seznamovat Vás s děním, nejen, ve světě dokonalého spánku a informovat Vás o zajímavých akcích. Doufáme, že i nyní Vás dokážeme potěšit.

 

Vrchní top matraci získáte ZDARMA při objednání kompletní postele značky Kuperus (dvoulůžko) do konce dubna 2019. Celková cena postele bude snížena o cenu vrchní top matrace. Stejně jako každá postel, je i každá vrchní top matrace zhotovena na míru a můžete si vybrat její náplň. Unikátně nabízíme náplň tvořenou taštičkovou mini-pružinkou, která je ideální pro optimální podporu páteře. Další náplně, které máte na výběr jsou koňské žíně či 100%ní přírodní latex Talalay.  Neváhejte a získejte při pořízení své postele snů i něco navrch!

 

Akce platí do 30. 4. 2019 a vztahuje se na vybrané modely postelí výrobce KUPERUS. Pro více informací nás kontaktujte, prosím.