Luxusní postele LUXURY SLEEPING

NAPSALI O NÁS


Již od roku 2008 Vám přinášíme kvalitní spánek od renomovaných výrobců těch pravých kontinentálních vysokých postelí. Byli jsme první a jediný multibrand showroom luxusních postelí u nás, a od samého počátku rozšiřujeme povědomí o zdravém spánku a dokonalém odpočinku, který dokáže poskytnout pouze postel vyrobena na zakázku z těch správných přírodních materiálů. Pouze zkušení mistři svého oboru proslulých značek se 100-letou historií Vám vyrobí postel či matraci splňující přesně Vaše individuální potřeby. A my Vám s výběrem díky našim dlouholetým zkušenostem dobře poradíme.

Zde uvádíme několik článků, které mohou být inspirativními i pro Vás.
 

utulnydum.cz - MODERNÍ TECHNOLOGIE V LOŽNICI

srpen 2013

Moderní technologie se staly neoddělitelnou součástí našeho bydlení. Nyní vstupují také do ložnice.

Polohovací postele, masáží matrace a další technické lahůdky dodávají chvilkám našeho odpočinku nový rozměr a nabízejí jedinečný komfort. Vysoké luxusní postele značky KUPERUS a PULLMAN, které jsou prezentovány v showroomu LUXURY SLEEPING, jsou proslulé svým vysokým standardem. K jejich vybavení patří dálkové ovládání polohování s možností využití funkce Slide Back, která umožňuje změnu postele v křeslo a naopak. Příjemnou „vychytávkou“ u masážního systému, instalovaného přímo v matraci, je funkce Wave , díky níž si dopřáváte postupnou masáž celého těla od hlavy až k patě.

Navštivte osobně Multibrand showroom LUXURY SLEEPING, Korunní 108b, Praha 10 – Vinohrady! postele-LS.cz , email: info@postele-ls.cz, tel.: +420 773 503 100