Luxusní postele LUXURY SLEEPING

NAPSALI O NÁS


Již od roku 2008 Vám přinášíme kvalitní spánek od renomovaných výrobců těch pravých kontinentálních vysokých postelí. Byli jsme první a jediný multibrand showroom luxusních postelí u nás, a od samého počátku rozšiřujeme povědomí o zdravém spánku a dokonalém odpočinku, který dokáže poskytnout pouze postel vyrobena na zakázku z těch správných přírodních materiálů. Pouze zkušení mistři svého oboru proslulých značek se 100-letou historií Vám vyrobí postel či matraci splňující přesně Vaše individuální potřeby. A my Vám s výběrem díky našim dlouholetým zkušenostem dobře poradíme.

Zde uvádíme několik článků, které mohou být inspirativními i pro Vás.
 

utulnydum.cz - PŘIJĎTE SI NECHAT SESTAVIT TU SPRÁVNOU MATRACI PRO VAŠE TĚLO! UNIKÁTNĚ v showroomu LUXURY SLEEPING!

říjen 2013

Jste připraveni nechat si vzít míru na matraci?
Nikdo z nás nejsme stejní. Pozice, v jaké spíme, tělesné proporce a individuální potřeby určují jaká matrace by nám měla poskytnout ten správný komfort. Probouzíte se během noci, protože se Vám špatně leží nebo cítíte bolest? Vstáváte ráno s pocitem nevyspalosti? Cítíte bolest ve spodní části zad, když vstáváte z postele? Máte pocit, že standardní matrace není pro Vás ta pravá z důvodu Vašich tělesných proporcí? Nebo prostě chcete pro sebe jen to nejlepší?

JAKÝKOLIV Z TĚCHTO DŮVODŮ MÁTE, JSTE PŘIPRAVENI PRO MATRACI NA MÍRU.

Přijďte se poradit!
Vaše osobní matrace je skutečně dobrou investicí do kvality Vašeho spánku. Po plnohodnotném nočním spánku vstáváte dobře odpočatí a svěží na celý den. Připraveni čelit výzvám nového dne. Proto věnujte čas rozhodnutí o výběru té nejlepší matrace, Vaší osobní matrace na míru. Protože jsme každý jedinečný, zasloužíme si matraci, která nám osobně bude vyhovovat nejlépe. Rádi Vám s tím pomůžeme. Pozice, v níž spíte, proporce Vašeho těla a individuální potřeby určují místa, kde má být matrace trochu měkčí. Nebo naopak, místa, kde Vám matrace má poskytnout větší podporu. Poradíme Vám a umožníme Vám vyzkoušet si rozdíly tak, abyste mohli učinit ten správný výběr.

Tvoříme matraci dle Vašich osobních potřeb
V našem showroomu Vám “vezmeme míru” na matraci odpovídající Vašim potřebám. Konfigurace matrace dle Vašich speciálních požadavků probíhá za použití různých speciálních balíčků obsahujících odlišné pružiny. Ovšem matrace, kterou obdržíte domů, bude obsahovat jedno pevné jádro taštičkových pružin, které je ručně sestaveno ve výrobě Kuperus pro Vaši unikátní matraci. Řemeslná ruční výroba a čistě přírodní materiály.

Pro pohodlný a zdravý spánek - Vaše osobní matrace, která Vám vyhovuje nejlépe.

Vaše matrace na míru. Neváhejte a přijďte se přesvědčit o Vaší jedinečnosti!

Navštivte osobně Multibrand showroom LUXURY SLEEPING, Korunní 108b, Praha 10 – Vinohrady! postele-LS.cz , email: info@postele-ls.cz, tel.: +420 773 503 100