Luxusní postele LUXURY SLEEPING

Už je tu zas březen, kdy za kamna vlezem. Jak lépe vyzrát na zimu? Přece dostat od nás peřinu!

Stále se něco děje! Také my myslíme na Vás, naše zákazníky, ať už stávající či nové a potencionální, a připravujeme pro Vás vždy něco nového. Snažíme se zpříjemnit Vám nákup u nás různými výhodami, přinášet novinky, seznamovat Vás s děním, nejen, ve světě dokonalého spánku a informovat Vás o zajímavých akcích. Doufáme, že i nyní Vás dokážeme potěšit.

Luxusní přikrývka ZDARMA!

Není peřina jako peřina! Je Vám v zimě chladno či naopak horko během letních měsíců? Přijďte se přesvědčit o tom, že i správný výběr peřiny je důležitý. V našich luxusních lůžkovinách jsou použity přírodní materiály, které díky svým přirozeným vlastnostem dodají přesně ten pocit zahřátí, který potřebujete. Jako v „bavlnce“ se budete cítit zachumláni v peřině ze 100%ního prachového husího jemného peří, které má ty nejlepší termoregulační vlastnosti.

Dále si můžete pořídit peřinu z čisté ovčí vlny pro chladné noci či patříte-li k „zimomřivým“ jedincům. Optimální teplotu těla udržuje také přikrývka z velbloudí srsti. Na teplé noci můžete použít přikrývku ze lnu, která příjemně chladí.

Během března 2018 od nás získáte luxusní peřiny z husího jemného peří jako dárek k zakoupené posteli v příslušném množství, tj. počet lůžek = počet peřin. (platí pro objednávky nových postelí do 31. 3. 2018).

Nevztahuje se na showroomové vzorky a na ekonomické řady postelí KLS (Kuperus ) a All In (Pullman). Konkrétní podmínky zjistíte přímo v našem showroomu.