Luxusní postele LUXURY SLEEPING

ČELA POSTELÍ (ZÁHLAVÍ)

Ideální postel splňující nejvyšší nároky na zdravý spánek díky své výšce a zpracování přírodních materiálů v matracích může být samozřejmě i krásná. Záhlaví neboli čelo postele korunuje její vzhled a povyšuje ji na klenot Vaší ložnice. Zejména nyní, kdy LUXURY SLEEPING nabízí možnost použití kamenů Swarowski k ozdobě čela postele pro všechny své modely postelí značky KUPERUS. Vzhledem ke skutečnosti, že každá postel je vyráběna ručně na zakázku, lze použít i drahé kameny na přání zákazníka. Výběrem z několika typů či vlastním návrhem čela postele se stane ta Vaše postel  jedinečným originálem, aby byla v souladu s interiérem Vaší ložnice. Každá postel nese podpis majitele.

 

Záhlaví (čela) postelíZáhlaví (čela) postelíZáhlaví (čela) postelí

 

Záhlaví jsou očalouněná celá, tj. z obou stran a postel tak může být umístěna i v otevřeném prostoru. Máte-li svůj návrh vzhledu čela postele, výrobce ho zhotoví přesně dle Vašeho vlastního návrhu či návrhu Vašeho osobního designéra. Stačí technický nákres, který výrobci předem zašleme a podle něhož bude Vaše záhlaví pečlivě vyrobeno.

 


 

díky jednotlivým dílům si můžete doma měnit vzhled čela při výběru barevných kombinací těchto dílů!

Na přání zákazníka lze přímo do záhlaví integrovat také elektroinstalační materiál, jako např. vypínače, zásuvky či vytvořit přípravu v podobě potřebných otvorů. Ovládat pak můžete spotřebiče přímo ze své postele.