Záhlaví (čela) postelí

Ideální postel splňující nejvyšší nároky na zdravý spánek díky své výšce a zpracování přírodních materiálů v matracích může být samozřejmě i krásná. Záhlaví neboli čelo postele korunuje její vzhled a povyšuje ji na klenot Vaší ložnice. Zejména nyní, kdy LUXURY SLEEPING nabízí možnost použití kamenů Swarowski k ozdobě čela postele pro všechny své modely postelí značky KUPERUS. Vzhledem ke skutečnosti, že každá postel je vyráběna ručně na zakázku, lze použít i drahé kameny na přání zákazníka. Výběrem z několika typů či vlastním návrhem čela postele se stane ta Vaše postel  jedinečným originálem, aby byla v souladu s interiérem Vaší ložnice. Každá postel nese podpis majitele.

Záhlaví jsou očalouněná celá, tj. z obou stran a postel tak může být umístěna i v otevřeném prostoru. Máte-li svůj návrh vzhledu čela postele, výrobce ho zhotoví přesně dle Vašeho vlastního návrhu či návrhu Vašeho osobního designéra. Stačí technický nákres, který výrobci předem zašleme a podle něhož bude Vaše záhlaví pečlivě vyrobeno.

 

 
 Čelo Kate Čelo Diana Čelo Althea
     
 
 Čelo Caroline Čelo Beatrix  Čelo Silvia
 
 
Čelo Victoria Čelo Axana Čelo Capita
   

Čelo Maxima Čelo Arena - prošívané
čelo dle vlastních návrhů s dekoracemi
(např. Swarowski kameny)
   

Čelo Casablanca

Čelo Odeon

Čelo Scala

     

Čelo Alexia

Čelo Arena - hladké

 Čelo Carre
díky jednotlivým dílům si můžete doma měnit vzhled čela při výběru barevných kombinací těchto dílů!

 
 

 

Na přání zákazníka lze přímo do záhlaví integrovat také elektroinstalační materiál, jako např. vypínače, zásuvky či vytvořit přípravu v podobě potřebných otvorů. Ovládat pak můžete spotřebiče přímo ze své postele.