Luxusní postele LUXURY SLEEPING

BŘEZEN – POD PEŘINU VLEZEM!

Stále se něco děje! Také my myslíme na Vás, naše zákazníky, ať už stávající či nové a potencionální, a připravujeme pro Vás vždy něco nového. Snažíme se zpříjemnit Vám nákup u nás různými výhodami, přinášet novinky, seznamovat Vás s děním, nejen, ve světě dokonalého spánku a informovat Vás o zajímavých akcích. Doufáme, že i nyní Vás dokážeme potěšit.

 

Není peřina jako peřina! Je Vám v zimě chladno či naopak horko během letních měsíců? Proto nepodceňujte ani správný výběr peřiny! V našich luxusních lůžkovinách jsou použity přírodní materiály, které díky svým přirozeným vlastnostem dodají přesně ten pocit zahřátí, který potřebujete. Ručně a na zakázku vyráběné přikrývky ze 100%ního prachového husího jemného peří mají ty nejlepší termoregulační vlastnosti.

Během března 2019 od nás získáte luxusní peřiny z husího jemného peří či mikrovlákna jako dárek při pořízení jakékoliv postele. Množství přikrývek adekvátně k typu postele (jednolůžko = 1 přikrývka single, dvoulůžko = 2 přikrývky single / 1 přikrývka double).

Nabídka platí do 31. 3. 2020.