Luxusní postele LUXURY SLEEPING

POLOHOVACÍ POSTELE

Je třeba myslet i na pohodlí a komfortní odpočinek pro rychlejší regeneraci sil. Postel tedy nevyužíváme výhradně ke spánku, ale také k relaxaci, např. četbě knih, sledování televize, práci na počítači apod.

Při těchto činnostech ovšem neprospívá páteři podložení ramen či hlavy polštáři. Nejvhodnější je polohovací postel, která je schopna zajistit požadovanou polohu rychle a bez fyzické námahy.

 

 


Každá postel v LUXURY SLEEPING, na přání zákazníka, může být vybavena pokrokovým polohovacím systémem na dálkové ovládání. Podle potřeby zákazníka může být vybavena až 4-mi motory včetně unikátního systému Slide-back, který za necelých 20 vteřin promění klasickou vysoce kvalitní postel v pohodlné křeslo. Automaticky výsuvná podpora krční páteře je samozřejmostí a zajistí tělu správnou polohu i při dlouhodobé práci, čtení nebo jiné činnosti.

Celá koncepce vychází z ergonomie a vytváří tak pro lidské tělo ideální podmínky. Motory jsou součástí konstrukce postele, nezasahují do vzhledu a mají téměř neslyšný chod. Vybrané modely mohou být vybaveny zabudovaným masážním systémem v matraci, včt. relaxačního systému Wave.

 

Boxspringy na míru = jedinečnost

Díky zakázkové výrobě možnost implementace polohovacího i nepolohovacího boxspringu do již existujícího vlastního rámu zákazníka. V případě, že máte vlastní rám postele, jehož se nechcete vzdát nebo potřebujete-li z hlediska designu mít vlastní vzhled postele, i tak si můžete dopřát špičkové polohování a kvalitní zdravý spánek díky použití boxsprignu, který dokážeme nechat vyrobit na míru dle technických parametrů, aby mohl být vložen do Vašeho rámu.

Postele z nabídky Luxury Sleeping na přání zákazníka mohou být vyrobeny na míru tak, aby podporovaly celé tělo včetně podpory pod koleny, bez ohledu na délku končetin. Vzniká tak ideální podpora často opomíjené části těla, což přispívá k úplné relaxaci a uvolnění všech svalových partií.

 

 

 

POLOHOVACÍ SYSTÉMY KUPERUS

Se zabudovaným polohováním je postel Kuperus více než spací systém. Sledování filmu, čtení knihy, rozhovor s partnerem se sklenkou vína nebo práce na laptopu…. To vše si můžete dopřát v pohodlí své postele.

S polohovacím systémem Kuperus zažijete komfort v každé poloze.
 

 

VIP polohovací systémy  

Polohovací systémy VIP jsou vrcholové kvality a vyspělé technologie.

Vyberte si ze dvou typů polohování:


POLOHOVACÍ SYSTÉM VIP 4

Polohovací systém VIP 4 je vybaven 4mi motory s vyspělými možnostmi polohování. Nezávisle lze polohovat část krční páteře a část zad, horní stehenní partii nohou, a navíc také spodní lýtkovou část nohou. Ovládání je zajištěno pomocí dálkového bezdrátového ovladače, na němž si můžete naprogramovat své preferované pozice. Jedním stiskem tak bude nastavena Vaše oblíbená pozice. Dalšími variabilními funkcemi jsou osobní svítilna a podsvícení postele.

 

POLOHOVACÍ SYSTÉM VIP 2

Polohovací systém VIP 2 umožňuje nezávislé polohování části zad a části nohou. V oblasti nohou je automaticky zohledněna separátní podpora stehenní a lýtkové části zvlášť s využitím automatické kolenní podpory. Ovládat svou postel můžete dálkovým bezdrátovým ovladačem. Ten Vám poslouží i jako osobní svítilna.

 

„Tailor made“ = na míru. Osobní přístup.

Kuperus vyrábí více než 100 let vysoce kvalitní postele. Čistě ruční výroba s přírodními materiály. Přesto, že v zásadách výroby nic nemění je neustále moderní společností. A to díky tomu, že naslouchá přáním a potřebám každého zákazníka a dokonale ho poznává. Tím je KUPERUS stále napřed, s tradicí, která stále pokračuje již více než 100 let.

POSTEL VÁS I NAMASÍRUJE

K dokonalému komfortu nabízí KUPERUS také RELAXAČNÍ MASÁŽ. Speciální masážní systémy s funkcí Wave zabudované v matraci nabízí několik typů masáží volitelné díky dálkovému ovladači. Jedinečností této funkce je, že u značky KUPERUS lze mít masážní systém implementován také ve vrchní top matraci.

Postel KUPERUS se o Vás skvěle postará, ať už poskytnutím zdravého spánku či příjemného odpočinku.  

 

POLOHOVACÍ POSTELE PULLMAN

Boxspringy, jak se říká podkladovým systémům, které nahrazují klasické rošty mohou být u značky PULLMAN buď ve verzi fixní, tedy nepolohovací nebo ve verzi polohovací.

 

Polohovací boxspringy Moonrise

Systém Moonrise je možno použít v postelích Pullman spolu s čelem postele (v zadní i přední části) nebo bez čela. Motorové systémy jsou vybaveny dálkovým ovládáním, tedy žádné dráty, žádné viditelné kabely.

Moonrise 5

Elektricky ovládaný podkladový systém se dvěma motory. Umožňuje nastavení polohy pod hlavou a pohodlné nastavení výšky v části nohou a kolenou. Jádro je tvořeno nezávislými taštičkovými pružinami.

 

Nohy boxspringů

V závislosti na vybraném typu boxsrpingu lze vybrat vzhled, materiál a barvu nožiček.

 

Výroba na míru

Nastavitelné podkladové systémy = boxspringy na míru
Specialita značky Pullman: all-size nastavitelné boxspringy na míru. Model Moonrise 5  se dodává bez navýšení ceny v provedení all-size. Přitom se pro vás stanoví ideální podpora pod koleny.