Luxusní postele LUXURY SLEEPING

NAPSALI O NÁS


Již od roku 2008 Vám přinášíme kvalitní spánek od renomovaných výrobců těch pravých kontinentálních vysokých postelí. Byli jsme první a jediný multibrand showroom luxusních postelí u nás, a od samého počátku rozšiřujeme povědomí o zdravém spánku a dokonalém odpočinku, který dokáže poskytnout pouze postel vyrobena na zakázku z těch správných přírodních materiálů. Pouze zkušení mistři svého oboru proslulých značek se 100-letou historií Vám vyrobí postel či matraci splňující přesně Vaše individuální potřeby. A my Vám s výběrem díky našim dlouholetým zkušenostem dobře poradíme.

Zde uvádíme několik článků, které mohou být inspirativními i pro Vás.
 

bydleni.cz - Nadělte si novou postel pod stromeček!

listopad 2013

Vánoce jsou časem lásky, a zároveň jedinečnou příležitostí, kdy můžeme dát najevo svou lásku těm, kteří si ji zaslouží. Chcete své city letos vyjádřit originálním dárkem? Nadělte pod stromeček novou postel! Svému partnerovi, svým rodičům, anebo klidně i sami sobě.

Originální dárek pod stromeček
Přát si k Vánocům a Novému roku hodně zdraví a spokojenosti se stalo zvykem už před mnoha lety. Během svátků vysloví toto vřelé přání miliony lidí na celém světě. Pokud chcete svým nejdražším nejen upřímně popřát, ale také je příjemně překvapit, máme pro Vás tip. Což takhle doplnit přání originálním dárkem?

Zdravé spaní a spokojenost na celý život
Darováním luxusní postele vyhlášené svou mimořádnou kvalitou, použitím těch nejlepších materiálů a jedinečnou charakteristikou, darujete zdravé spaní a spokojenost na celý život. Navštivte salón zdravého spánku LUXURY SLEEPING a dejte svým nejdražším najevo, jak moc Vám na nich záleží. Říkáte si dobrý nápad, ale Vaši nejdražší už v luxusní posteli dávno spí? Darujte jim luxusní ložní prádlo.

Dárek také pro Vás
Zkrátka nepřijdete ani Vy v roli Ježíška. Jako poděkování za Váš vánoční nákup totiž obdržíte luxusní vrchní top matraci k objednané posteli ZDARMA. Jak vidíte dárek navrch, přijde skutečně navrch. Top chrání povrch matrace a prodlužuje tak její životnost.

Objednejte včas
Postele a ložní prádlo v LUXURY SLEEPING je vyráběno ručně na zakázku, proto jeho dodání podléhá termínu Vašeho objednání. Chcete-li mít novou luxusní postel či povlečení pod stromečkem, objednávejte právě nyní! Potřebné kontakty najdete na www.postele-LS.cz. Přejeme Vám a Vašim blízkým hodně zdraví a spokojenosti!

Navštivte osobně Multibrand showroom LUXURY SLEEPING, Korunní 108b, Praha 10 – Vinohrady! postele-LS.cz , email: info@postele-ls.cz, tel.: +420 773 503 100