Luxusní postele LUXURY SLEEPING

NAPSALI O NÁS


Již od roku 2008 Vám přinášíme kvalitní spánek od renomovaných výrobců těch pravých kontinentálních vysokých postelí. Byli jsme první a jediný multibrand showroom luxusních postelí u nás, a od samého počátku rozšiřujeme povědomí o zdravém spánku a dokonalém odpočinku, který dokáže poskytnout pouze postel vyrobena na zakázku z těch správných přírodních materiálů. Pouze zkušení mistři svého oboru proslulých značek se 100-letou historií Vám vyrobí postel či matraci splňující přesně Vaše individuální potřeby. A my Vám s výběrem díky našim dlouholetým zkušenostem dobře poradíme.

Zde uvádíme několik článků, které mohou být inspirativními i pro Vás.
 

LUXURY GUIDE - NOVINKA! TRUMP V NOVÉM ODĚNÍ A VE ZLATĚ!

leden 2016

Čistota – půl zdraví! A zejména v posteli!
Ke zdravému a čistému spánku patří samozřejmě kvalitní hodnotná matrace. Často se jedná často o nemalou investici, kterou jste do své matrace vložili. Proto je třeba zajistit Vaší matraci tu nejlepší ochranu, aby vydržela co nejdéle pěkná a hlavně čistá.

Pro zvýšení ochrany Vašich matrací a polštářů je na trhu skvělá novinka v podobě OCHRANNÉHO PROSTĚRADLA A POVLAKU NA POLŠTÁŘ. Ochranné prostěradl plní dvě funkce zároveň: je příjemné a hezké k přímému užití jako prostěradlo a zároveň chrání matraci díky speciálnímu PŘÍRODNÍMU materiálu zabraňujícímu prosáknutí tekutin. Tuto „vychytávku“ pro Vaši postel můžete pořídit exkluzivně pouze v showroomu LUXURY SLEEPING (www.postele-LS.cz).

Přírodní komfort pro dokonalou ochranu
Tuto skvělou ochranu z přírodních materiálů nabízí LUXURY SLEEPING nejen pro Vaši matraci, nýbrž i pro polštáře, které jsou také zatěžovány každodenním používáním. Pořídit si tedy můžete jak ochranné prostěradlo, tak ochranný povlak na polštář.

Chránič matrace a polštáře
- 2 v 1: prostěradlo a chránič matrace v jednom výrobku
- 100% odolnost a nepropustnost tekutin
- 100% prodyšnost
- 100% elasticita
- 100% anti-bakteriální
- Na výběr 10 odstínů

Materiál se chová jako skutečná přírodní ochrana odpuzující roztoče, která zabraňuje jejich výskytu v matracích a polštářích.
Látka Dermofresh v kombinaci s vláknem Tencel® je jediná přírodní látka, která redukuje šíření bakterií během 24 hodin a celkově mu předchází.
Vlákno Tencel® je měkčí než jakékoliv jiné vlákno a vytváří pocit „druhé kůže“.
Vlákno Tencel® má výjimečně hedvábně hladký povrch, hřeje téměř jako ovčí vlna, chladí podobně jako len, má o 50% více absorpční schopnost než bavlna a znemožňuje množení bakterií. Vlákno Tencel® se vyrábí z eukalyptového dřeva.
Vlákno Tencel® je oproti bavlněnému vláknu odolné proti třepení, i když je mokré. Je to materiál s vysokou životností.
Ochranné prostěradlo a povlak polštáře jsou nemačkavé, snadno se udržují a zachovávají si svou pružnost.

Navštivte osobně Multibrand showroom LUXURY SLEEPING, Korunní 108b, Praha 10 – Vinohrady! www.postele-LS.cz , email: info@postele-ls.cz, tel.: +420 773 503 100