Luxusní postele LUXURY SLEEPING

NESEME VÁM TOP MATRACI ZDARMA!

Stále se něco děje! Také my myslíme na Vás, naše zákazníky, ať už stávající či nové a potencionální, a připravujeme pro Vás vždy něco nového. Snažíme se zpříjemnit Vám nákup u nás různými výhodami, přinášet novinky, seznamovat Vás s děním, nejen, ve světě dokonalého spánku a informovat Vás o zajímavých akcích. Doufáme, že i nyní Vás dokážeme potěšit.

 
Vrchní top matraci získáte ZDARMA při objednání postele značky Kuperus (dvoulůžko) během měsíce června 2018. Za tento komponent – top matraci – tedy nezaplatíte ani korunu v rámci objednané postele.  Celková cena postele bude tedy snížena o cenu vrchní top matrace. Stejně jako každá postel, je i každá vrchní top matrace zhotovena na míru a můžete si vybrat její náplň. Unikátně nabízíme náplň tvořenou taštičkovou mini-pružinkou, která je ideální pro optimální podporu páteře. Další náplně k výběru jsou koňské žíně či 100%ní přírodní latex Talalay.  Neváhejte a získejte při pořízení své postele snů i něco navrch!
 
Akce platí do 30. 6. 2018 a nevztahuje se na model KLS900. Na model postele Alexia platí zvláštní podmínky – pro více info nás kontaktujte, prosím.