Luxusní postele LUXURY SLEEPING

POSTEL RICHMOND

Nově navržené záhlaví vyzařuje něžnost a jemnost. Precizní ruční zpracování dotváří přesné linie jednotlivých panelů, zasazených do subtilního rámu lemujícího celé záhlaví.

 
POSTEL RICHMOND POSTEL RICHMOND POSTEL RICHMOND

Tento model se bude vyjímat v ložnicích navržených s citem pro eleganci. Celkově působí tato pravá kontinentální postel líbivým dojmem, a zejména poskytuje zdravý a kvalitní spánek. To je zajištěno boxspringy a na nich uloženými matracemi obsahujícími patentovanou technologii zdvojených pružin, tzv. Inside Pocket Spring. Dokonalý pocit při uléhání pak poskytuje vrchní top matrace, která může být naplněna dle přání zákazníka buď koňskými žíněmi či přírodním latexem.

 KUPERUS
výrobce s dlouholetou tradicí ruční výroby specializující se na vysoké postele, polohovací postele, čalouněné postele a matrace. Královské ocenění kvality, používání výhradně těch nejlepších přírodních materiálů a více než 100 let tradice poctivé řemeslné výroby Vám zaručí kvalitní spánek po celý život. Každé ráno budete vstávat z Vaší luxusní postele odpočatí a svěží do nového dne.

Matrace KUPERUS jsou ručně vyráběny individuálně dle potřeb každého zákazníka s ohledem na jeho tělesné proporce, spací návyky a požadavky na tvrdost. Možnost implementace moderního masážního systému přímo do matrace. Vaše luxusní matrace Vám zajistí masáž každý den v pohodlí Vašeho domova.

PULLMAN
tradiční holandský výrobce vysokých kontinentálních, polohovacích, čalouněných luxusních postelí a matrací. Pokrokové technologie, unikátní patentovaný systém pružin Inside Pocket Spring, moderní polohovací postelové systémy a praktické doplňky – to vše je garancí zdravého spánku a odpočinku.

Ložní prádlo a domácí textil značky SLABBINCK je jedinečnou ozdobou všech domácností, ať už se jedná o ložnice, koupelny či kuchyně. Výsledkem kombinace těch nejlepších přírodních materiálů a ručního zpracování jsou unikátní kolekce špičkové kvality a nadčasového designu. Značka SLABBINCK dává prostor fantazii každého zákazníka, který si může navrhnout vlastní design či motiv dekorace povlečení, ručníků i ubrusů. Můžete se stát tvůrcem vlastní kolekce. Zakázkové krejčovství pro Vaši domácnost.