Luxusní postele LUXURY SLEEPING

NAPSALI O NÁS


Již od roku 2008 Vám přinášíme kvalitní spánek od renomovaných výrobců těch pravých kontinentálních vysokých postelí. Byli jsme první a jediný multibrand showroom luxusních postelí u nás, a od samého počátku rozšiřujeme povědomí o zdravém spánku a dokonalém odpočinku, který dokáže poskytnout pouze postel vyrobena na zakázku z těch správných přírodních materiálů. Pouze zkušení mistři svého oboru proslulých značek se 100-letou historií Vám vyrobí postel či matraci splňující přesně Vaše individuální potřeby. A my Vám s výběrem díky našim dlouholetým zkušenostem dobře poradíme.

Zde uvádíme několik článků, které mohou být inspirativními i pro Vás.
 

utulnydum.cz - POSTEL I KŘESLO! PULLMAN VÁM PŘINÁŠÍ HI-TECH POSTEL NA DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ!

březen 2012

Postel neslouží výhradně ke spánku. Napadají vás i jiné účely? Nás ano…. třeba čtení, sledování televize či práce s počítačem.
Proto holandský výrobce Pullman vyvinul s využitím nejmodernějších technologií postel snů. PULLMAN představuje novinku pokrokového polohování!
Nyní lze proměnit postel v křeslo u všech modelů postelí z hlavní kolekce značky PULLMAN. Nejpokrokovější polohovací systém s unikátní technologií Slide Back System, která umožňuje proměnu postele v pohodlné křeslo, nabízí značka Pullman u všech svých vysokých postelí. Systém Slide Back vykonává při polohování pohyby podkladového systému v souladu s Vámi zvolenou polohou, včetně automatického vysunutí krční opory. Celá koncepce vychází z ergonomie a vytváří tak pro lidské tělo ideální podmínky.

Zvláštní polohovací systém pro luxusní požitek z odpočinku, spánku či lenošení. Jakýkoliv model postele značky PULLMAN (v našem případě model L´Excellence) s tímto polohovacím systémem je kompletní postel, kterou stisknutím tlačítka dálkového ovládání změníte v pohodlné křeslo.
Unikátní patentovaný systém INSIDE POCKET SPRING, který je používán výhradně značkou Pullman a je implementován jak v matracích, tak i v podkladových systémech, Vám zaručuje komfort a zdravý spánek, jelikož vzájemné působení těchto zvláštních pružinek v matraci a boxspringu nezatěžuje lidské tělo tlaky a zpětnou vazbou.
Jedinečnost tohoto systému spočívá v tom, že ve větší taštičkové pružině je umístěna menší pružinka opět ve vlastní taštičce, tzv. „dva v jednom“. Tato technologie zaručuje zónu matrace v každém jejím bodě. Na tomto spacím systému značky Pullman tedy nezáleží na tom, v jaké části matrace máte ramena, boky či nohy – vždy bude zaručena správná poloha Vaší páteře a pohodlí.
Pullman nabízí postele na dálkové ovládání, takže všechny modely postelí mohou být maximálně variabilní. Vše je podmíněno zákazníkovu přání a každá postel je vyráběna ručně přímo na míru klienta.
Systém dálkového ovládání u Pullmana je založen na technologii BEZDRÁTOVÉHO dálkového ovládání. Můžete si tedy svou postel napolohovat ještě než si do ní lehnete, klidně z jiné místnosti! Vzhledem k tomu, že ne všichni máme stejnou stavbu těla, Pullman vyrábí postele a matrace na základě uživatelem sdělených údajů o určitých tělesných proporcích, které jsou potřeba pro polohování na míru.

Ergonomie
Postel Pullman je upravena pro člověka, a ne naopak. U ní najdete takové zvláštnosti jako nastavitelnost boxspringu a matrací, správnou podporu pod koleny, sedací/lehací část posuvnou dopředu a dozadu při sklopení zad, nebo detaily, jako je automaticky výsuvná krční opora.
Především v určitých pozicích v pololeže je příjemné, když jsou vaše hlava a krk podpírány na správném místě. Krční opora se automaticky vysune, jakmile změníte nastavení zad.

Slide Back systém - hotový objev
Když nastavíte opěradlo postele dopředu nebo dozadu, posune se sedací/lehací část úměrně také dopředu nebo dozadu. Z hlediska ergonomie tak nastavení polohy postele opisuje polohu vaší pánve, takže i když se poloha vašeho lůžka změní, nemusíte si přesedat nebo přelehávat. Vaše tělo bude vždy podporováno ideálním způsobem.

Jako všechny postele PULLMAN, je i model L´Excellence vysokou kontinentální postelí, která zaručuje zdravý a komfortní spánek a skládá se ze tří vrstev:
Podkladový nastavitelný systém, tzv. boxspring s nožičkami
Matrace s možností v barevném provedení s unikátním patentovaným jádrem typu Inside Pocket Spring v kombinaci s přírodními materiály (koňské žíně, len, přírodní latex, vlna, bavlna)
Vrchní matrace Topper se stříbrným vláknem.

Každý model postele se dodává v nejrůznějších krásných látkách. Pěkné, teplé tkaniny, které jen podtrhují vzhled a dojem z vybraného modelu. Dostupná je pěkná a široká škála barev. Nedělejte kompromisy mezi vzhledem a funkčností! Dopřejte si všechno najednou!

Navštivte osobně Multibrand showroom LUXURY SLEEPING, Korunní 108b, Praha 10 – Vinohrady! postele-LS.cz , email: info@postele-ls.cz, tel.: +420 773 503 100