Luxusní postele LUXURY SLEEPING

AKČNÍ NABÍDKA

Buďte chytří! Využijte možnosti pořídit si luxusní postel při vynaložení nižších nákladů!

Postel můžete vyzkoušet ihned na našem showroomu a ještě týž den Vám ji dovezeme domů.

 


ALEXIA – vlajková loď tradiční značky Kuperus

Královna mezi postelemi! Její ruční výroba trvá 164 hodin. Obsahuje pouze přírodní materiály a 4 vrstvy pružin, které zajistí ten nejpohodlnější spánek.

Není lepší postele! Hledáte-li příležitost pro skutečně dobrou investici, je tady! Hodnota této postele je v podstatě nevyčíslitelná. My jsme však pro Vás připravili cenu, které nelze odolat!

Rozměr: 180x210cm.

Boxpsringy Alexia: obsahují 2 řady pružin a zdvojené roznášecí vrstvy nejlepších přírodních materiálů.

Matrace Alexia: taštičkové pružiny, jednotlivě balené, roznášecí vrstvy z koňských žíní, vlny, bavlny a juty. Matrace je v jednom kuse, při zachování rozdílných tvrdostí pro každého spáče, a sice X Firm a XX Firm. Jedná se o ideální kombinaci z hlediska komfortu spánku.

Vrchní top matrace: unikátní top matrace díky náplni s taštičkovými mini-pružinkami, koňskou žíní, vlnou a bavlnou. Protkaná stříbrným vláknem.

Záhlaví: s dekorem jemných knoflíčků, vrchní část je elegantně zaoblena.

Standardní cena: 680.451,- Kč
AKČNÍ CENA: 626.500,- Kč


Chester - model od královského výrobce postelí Kuperus

Výsledkem vysoké krejčoviny holandských mistrů řemeslné výroby postelí je tento navýsost elegantní model. Ručně vyrobená postel dokonale zpracovaná do posledního detailu je zdobena čelem Chester pro milovníky luxusního vzhledu.

Rozměr: 180x200cm.

Klidný spánek si budete užívat každou noc díky kontinentálnímu typu postele, jejíž základem jsou boxspringy, jejichž náplň tvoří kombinace pružin a přírodních materiálů (koňské žíně vlna, bavlna, len a juta). Boxspringy jsou v jednom potahu, čímž působí vizuálně jako jeden.

Také matrace obsahuje taštičkové pružiny s roznášecí vrstvou koňských žíní, vlny a bavlny. Matrace je zdobena ručním prošitím bočních částí, je v jednom kuse o rozměru 180x200cm, avšak poskytuje dvě různé tvrdosti (XX Firm a XXX Firm). Vhodná pro příznivce pevnější spací plochy.

Vrchní top matrace obsahuje náplň z koňských žíní, speciálně upravených pro dokonalé a bezproblémové užívání, rozměr 180x200cm.

Záhlaví: ručně vyrobeno a perfektně zpracováno prošitím pro dosažení zaobleného designu. Potahovým materiálem je luxusní látka v lehce béžovém tónu s minimalistickým žíhaným designem, snadno udržovatelný povrch.

Standardní cena: 412.452,- Kč


TORONTO – polohovatelný model značky Pullman

Luxusní postel, v níž se snoubí kvalita a komfort. Můžete v ní nejen zdravě spát, ale zároveň pohodlně odpočívat díky polohovacím systémům, jimiž je vybavena. Nejoblíbenější model pro ty, kteří hledají nejen zdravý a komfortní spánek, ale zároveň funkčnost postele, to vše za velmi příznivou cenu.

Rozměr: 180x200cm

Boxspringy: jsou vybaveny polohovacím systémem na dálkové ovládání, jehož pomocí si zvolíte tu svou správnou polohu pro čtení, sledování TV či pohodlný odpočinek.

Matrace: dvě hlavní matrace jsou kombinací řad Gold a Silver, obě obsahují patentovaný systém zdvojených taštičkových pružin Inside Pocket Spring, který zajišťuje ideální podporu páteře bod po bodu.

Top matrace: Spací plocha je ucelena vrchní top matrací, která je rozdvojena jen ve vrchní části pro možnost pohodlného polohování.

Záhlaví: splňuje nároky na umění skloubit moderní a zároveň nadčasový design.

Potah z bílé eko-kůže je ideální pro údržbu a podtrhuje „šmrnc“ celé postele.

Standardní cena: 239.782,- Kč
AKČNÍ CENA: 217.782,- Kč


MAXIMA - model výrobce Kuperus

Luxusní něžná krasavice dopřávající královský spánek. Elegantní design záhlaví v kombinaci s jemným potahovým materiálem Vás bude provázet noc co noc neskonale klidným spánkem.

Rozměr: 180x200cm.

Super-kvalitní spánek Vám dopřeje tato ručně vyrobená postel, jejíž základem jsou boxspringy Malmo, obsahující chytře sestavenou kombinaci pružin a přírodních materiálů jako jsou koňské žíně vlna, bavlna, len a juta.

Matrace Malmo: obsahují taštičkové pružiny v kombinaci s koňskými žíněmi, vlnou a bavlnou, což umožňuje dokonalé přizpůsobení Vašemu tělu. Kombinace dvou tvrdostí X Firm a Medium je variantou pro jemnější spánek.

Vrchní top matrace: náplň ze 100% přírodního latexu Talalay (čisté mléko ze stromu gumovník), ovčí vlna a bavlna v potahu, 180x200cm.

Záhlaví: precizně zhotoveno z jednotlivě ručně očalouněných a vkládaných dílů do celku. Elegance postele je umocněna luxusním potahovým materiálem v jedinečném odstínu.

Standardní cena: 350.035,- Kč
AKČNÍ CENA: 219.000,- Kč


AXANA – špičkový polohovatelný model tradiční značky Kuperus - PRODÁNO

Postel pro skutečně náročné. Za speciální akční cenu lze získat model postele s tím nejpokrokovějším polohováním, která Vám umožní nejen kvalitní spánek, ale špičkový odpočinek a relax. Polohovacím systémem jsou vybaveny pravé plnohodnotné boxspringy obsahující pružinový systém! U nás nemusíte tedy dělat kompromis mezi zdravým spánkem a komfortním odpočinkem!

Rozměr: 180x200cm.

Boxsrpingy: Luxusní boxspringy Malmo obsahují pružinový systém, koňské žíně, vlnu, bavlnu, jutu a len. Jsou vybaveny špičkovými polohovacími systémy, díky kterým si v této posteli dopřejete maximální komfort. Polohování se ovládá bezdrátovými dálkovými ovladači. Jedna strana postele obsahuje polohovací systém VIP 4 Elite se systémem Slide Back, díky němuž lze utvořit z postele pohodlné křeslo, zasunutím celé sedací/lehací části. Druhá strana postele je vybavena polohováním VIP 4, které umožňuje nastavení v oblasti hlavy, ramenou, stehenní a lýtkové části nohou.

Matrace: Malmo obsahují jednotlivě balené, tzv. taštičkové pružiny v kombinaci s koňskými žíněmi, vlnou a bavlnou, což umožňuje dokonalé přizpůsobení Vašemu tělu. Kombinace dvou tvrdostí Firm a XX Firm poskytuje ideální podporu.

Vrchní top matrace: jedna obsahuje unikátní (na trhu ojedinělou) náplň tvořenou z taštičové mini-pružinky (mini-pocket spring), která působí bodově pro ideální podporu páteře. Druhá top matrace obsahuje náplň ze 100% přírodního latexu Talalay. Potah obou top matrací obsahuje čistou ovčí vlnu a bavlnu.

Postel zdobí dominantní záhlaví tvořené z jednotlivých očalouněných panelů. Exkluzívní potahová látka v jemně krémovém odstínu.

Standardní cena: 549.554,- Kč
AKČNÍ CENA: 359.000,- Kč


TRECA INTERIORS PARIS, model postele Cosy od francouzského výrobce

Francouzský šarm vdechne Vaší ložnici postel od francouzského výrobce postelí TRECA.

Rozměr: 180x200cm.

Tato kvalitní postel obsahuje dva podkladové systémy v jednom potahu, vizuálně působící jako jeden. Nadmíru pohodlné matrace z kolekce Prestige jsou pevné a obsahují taštičkové pružiny a přírodní latex. Odlehčená vrchní top matrace je zhotovena v jednom kuse a sjednocuje tak spací plochu. Záhlaví postele je hravé a zároveň praktické díky odnímatelnému dekoračnímu prvku v podobě polštáře. Barevnost potahového materiálu je vkusná a vhodná pro decentní design ložnic.

Standardní cena: 411.066,- Kč
AKČNÍ CENA: 389.000,- Kč


Limitovaná kolekce TRUMP HOME, model Gold Splendor

POSLEDNÍ ŠANCE pozvat prezidenta do ložnice! POSLEDNÍ POSTEL limitované kolekce TRUMP Home. Byl vyroben jen určitý počet kusů, a Vy můžete být jeden z mála, kteří si postel z této kolekce pořídili.

Rozměr: 180x200cm.

Tato luxusní postel obsahuje dva podkladové systémy s potahem v elegantní černé barvě s vetkaným vzorem a damaškem. Ty jsou základem pro luxusní matraci Gold Splendor (pevnější verze Firm) s majestátním logem TH uprostřed a na přední boční straně. O preciznosti není pochyb, nelze si nevšimnout černých detailně propracovaných madel. Jádro matrace je tvořeno unikátním systémem ZDVOJENÉ TAŠTIČKOVÉ PRUŽINY SmartCoil pro ideální podporu Vaší páteře. Matrace obsahuje integrovanou vrchní top-matraci . Vzhled postele podtrhuje nadčasové čelo s knoflíčky ve stejném luxusním potahovém materiálu jako základna postele, tedy damašková látka s vetkanými vzory. Tato postel je určena pro milovníky luxusu a bude klenotem ložnice, z níž se díky ní stane Vaše nejoblíbenější místnost.

Standardní cena: 282.087,- Kč
AKČNÍ CENA: 199.000,- Kč