Luxusní postele LUXURY SLEEPING

REFERENCE aneb ZA NÁS MLUVÍ KLIENTI

Proč nás naše práce baví? Protože děláme lidi šťastnějšími!
Individualita, jedinečnost, něco, co má smysl – zdraví a přidaná hodnota s dlouhotrvajícím efektem. Nikdy nevíme, s kým se u nás na showroomu potkáme a jaké nové výzvy v podobě speciálních přání klientů budeme plnit. Největší odměnou jsou reakce zákazníků, kteří jsou natolik spokojeni, že nám děkují a považují postel od nás za svou nejlepší životní investici. Nesmírně si užíváme radosti každého klienta, kterého jsme za 10 let našeho působení učinili šťastnějším díky spokojenému spánku na posteli od nás.


Před nedávnem nás navštívila významná osobnost České televize. Michaela Jílkova známá svým sociálním cítěním a blízkostí k normálním lidem přišla s problémem, který může potkat kohokoliv z nás. Před 6ti lety měla úraz, v důsledku kterého měla zlomený 5. bederní obratel, což vedlo ke každodenní bolesti zad.

Následná rekonvalescence vyústila ve zdravější životní styl, navzdory velice náročnému pracovnímu nasazení, nicméně bolesti neustupovaly. Nyní po 6ti letech nastal čas pro další krok, který podpoří a dopomůže k trvalému řešení problému. Paní Michaela se rozhodla pro pořízení skutečně kvalitní postele, tedy něčeho, co se kupuje jednou či dvakrát za celý život. Možná, že spousta lidí by na jejím místě volila drahé auto. Nikoliv Michaela, která okamžitě měla jasno v tom, co je skutečně pro život a zdraví důležité. Proto si zvolila značku s dlouholetou tradicí výroby postelí v té nejvyšší kvalitě. A jak to dopadlo? Možná raději přenechme s lovo sam otné paní Michaele, které bychom zároveň chtěli poděkovat za důvěru a příležitost jednat s člověkem, který nebyl jen zákazník, ale svou filozofií a životním přístupem nás i obohatil. “Jsem spokojena se svým rozhodnutím pro pořízení postele v LUXURY SLEEPING. Bolest zad ustoupila a cítím úlevu, ráno se probouzím odpočatá. Navíc mě těší, že i moje dcera má z postele radost, když prohlásila, že se jí spí jako na obláčku.”
Michaela Jílková

Dobrý den,
chtěla jsem Vám za manžela i za sebe mockrát poděkovat!!! :-)
Postel je parádní, spaní na ní je opravdovým požitkem. Barevné provedení také skvěle padne k podlaze a až doladíme ostatní, bude to perfektní.
Moc Vám děkujeme, s takovou úžasnou bytostí jako jste Vy, nám bylo opravdu potěšením jednat.
Mějte se krásně, ať se vše daří.
Bára M.

Musím každopádně potvrdit, že nová postýlka je bezvadná. Lepší spánek, vyšší pohodlí, méně bolesti zad, skvělá aura a dobrý pocit.
Do postele se každý den moc těším a jsem smutná, když musím někam odjet pryč... Určitě to stálo za to a moc děkujeme za pomoc při výběru té správné.
J. D., Třinec

Jsme velice spokojeni jak s výrobky, tak s jednáním, vystupováním a odborným poradenstvím na prodejně. Pomohli nám s výběrem postele Kuperus na míru a výsledkem je dokonalý spánek.
Josef Hejna, Praha

Vážení, děkuji za dodávku vynikajícího spacího vybavení, a to jak postele, tak i peřiny a komplet ložního prádla. Jedná se o výrobky na pohled dražší kategorie, ale luxus klidného, vydatného a mimořádně pohodlného spaní je nezaplatitelný. Váš profesionální přístup a poradenství jsou perfektní. Ověřil jsem to v praxi.
Fidelis Schlée, Praha

Postele Pullman máme již přes 5 let a jsme s nimi nadmíru spokojeni. Přístup Petry K. při výběru byl nadmíru povzbuzující a poradila nám se vším, co jsme chtěli o postelích Pullman vědět včetně doporučení kombinace jednotlivých matrací. Montáž postelí u nás doma proběhla rychle a bez jakýkoliv problémů. Vřele doporučuji jak postele Pullman , tak firmu Luxury Sleeping.
Libor Stehno, Pardubice

„Se svou novou postelí Kuperus jsem naprosto spokojen a mohu ji doporučit všem, kdo doma chtějí spát ještě lépe než v pětihvězdičkovém hotelu. V Luxury Sleeping nám dobře, a hlavně trpělivě poradili, vše jsme si s manželkou opakovaně vyzkoušeli a výsledek je vynikající.“
Rostislav, Praha

Novou postel jsme vybírali dlouho. Původním záměrem byl konkurenční prodejce značek postelí. Avšak kvalita značky Kuperus ve variantě Alexia, odborný přístup pracovníků Luxury Sleeping (mimo jiné i cca 2 návštěvy po pracovní době a v neděli) a v neposlední řadě i možnost volby velikosti (200x210) a zpracování z luxusní kůže bez dalších příplatků nás přesvědčili. A nelitujeme toho. Vše, co bylo předem dohodnuto, se následně stalo skutečností. Včetně nadstandardního stěhování francouzským oknem do prvního patra. Nyní nás mrzí každá noc, kterou strávíme mimo náš domov a naší prostornou postel.
PS. Jen ta výška s nožičkami už je docela vysoká…. :-O. Ale zase se báječně vstává.
Pavel, Most

Sme skutočne veľmi spokojní s posteľou PULLMAN a samozrejme aj s vaším prístupom. Naša polohovacia posteľ nám poskytuje nie len kvalitný spánok, ale aj príjemný odpočinok. Polohovanie s diaľkovým ovládaním je veľmi komfortné. Kúpa tejto postele bola výborná voľba.
Jozef, Bratislava


 

 

 

S postelí jsme spokojeni velmi a dodnes se chválíme za to, že jsme se pro kvalitní a nadčasovou postel rozhodli, váš přístup i ochota při nákupu byla nezapomenutelná. Potěší mě i každé přání k Velikonocům a Vánocům …, že na nás ještě myslíte :-) Obchod Luxury Sleeping svým známým vřele doporučuji.
Petra Vrbicová, Liberec

Se svou postelí od Vás jsem velmi spokojená. Díky zakázkové výrobě jsem si vybrala design postele a matrace, takže vše mi slouží přesně tak, jak potřebuji. Od té doby, co mám postel z LS mám problém spát na jakékoliv jiné posteli, rozdíl je skutečně znatelný.
Eva Škorničková, Praha

Pořídil jsem si spací systém Alexia a díky možnosti kombinace jednotlivých komponentů a personifikace postele jsem s výsledkem velmi spokojen. Odměnou za mé rozhodnutí pro Luxury Sleeping je mi kvalitní spánek a odpočinek. Vyzkoušel jsem hodně postelí i v drahých hotelech, ale ta Vaše je opravdu nejlepší, díky.
H.B., Ostrava

Při rozhodování o koupi kvalitní postele jsme objevili LUXURY SLEEPING. Zaujala nás možnost vybrat si každý díl postele dle našeho přání, včetně vzhledu. Dámy na prodejně nám poradily a pomohly s výběrem a kombinacemi k naší naprosté spokojenosti. Zároveň dodání postele proběhlo v pořádku a v termínu, který nám vyhovoval. Rádi doporučíme každému, kdo hledá perfektní postel a servis.
Polomovi, Prešov

Dobrý den, paní Petro, na Vaši postel se vždy těším, když se vracím z dovolené. Spí se na ní opravdu luxusně a každý mi ji závidí. Děkuji za Váš zájem a přeji hodně úspěchů v osobním životě.
A. Rettová

Na posteli Kuperus sa mi spáva úplně úžasne a investícia určite stála za to. Znalosti a prístup personálu byl tiež skvelý.
M. Sokol, Brno

Pořízení vysoké postele byla dobrá investice, dobře se vyspat je k nezaplacení. Přístup a péče personálu je na vysoké profesionální úrovni.
Michal, Brno 

S postelemi jsme spokojeni a jsme rádi, že jsme se rozhodli pro Luxury Sleeping. Dobře nám poradili a pomohli s výběrem jednotlivých postelí vyrobených na míru.
Tomáš Richter, Praha 

Vybrali jsme si polohovací postel a opravdu jsme s ní spokojeni. Kvalitní spánek je důležitý a my si ho díky posteli Pullman skutečně užíváme. Také jsme byli spokojeni s milým a profesionálním chováním pracovníků. Můžeme jen doporučit.
Hamrovi, Teplice.